U drugom kaštelanskom derbiju ove sezone vidjeli smo još jedan remi. Pred oko stotinjak gledatelja, koliko su epidemiološke mjere dozvoljavale, Jadran i Val odigrali su 1:1.

Po jedan pogodak sa svake strane i u oba poluvremena pokazatelj je izjednačenosti igre obiju momčadi. Jadran je netom prije kraja prvog dijela utakmice došao do vodstva preko ponajboljeg pojedinca susreta Slavena Buzova, da bi Val do izjednačenja stigao sredinom drugog dijela preciznošću mladog Stude. Ovim bodom Jadran se konačno maknuo s dna ljestvice, dok se Val očito ove sezone pretplatio na remije.

Jadran (KS) – Val 1:1 (1:0)

Jadran (KS): L. Katić, Čurčić (74. Ratković), F. Katić, Marić-Arić, Kapitanović, Pavković, Grubišić, Baran, Šerić, Šiškov (67. Kliškić), Buzov. Trener: Teo Kardum

Val:Rokov, Šimunović (56. D. Šarić), Suman, Radić, A. Šarić, Plazibat (79. Radanović), Banovac, Legčević (56. Lovrić), Stude, Čeko. Trener: Vinko Šarić

.GOŠK – Postira Sardi 2:0 (1:0)

Nogometaši GOŠK-a konačno su stigli do sva tri boda. Do tog uspjeha trebalo im je četiri utakmice i susret protiv Postire Sardi. Dobrom partijom domaća je momčad nadigrala do tada drugoplasiranu ekipu lige, a strijelci vrijedne pobjede bili su Pezo u 34. minuti i Božina u 88. minuti susreta. Gomiličani su sada skočili na peto mjesto prvenstvene ljestvice, s nadom da su krenuli u lov na vodeće mjesto.

GOŠK:L. Zec, Bučić, N. Zec, Vučemilović Grgić, Pezo, Karaman, Kovačević (88. Božina), Dević (81. Konsa), Projić (69. Biskupović), Đuras (85. Erceg), Simpson (69. Barada). Trener: Željko Škopljanac

Postira Sardi: Roso, Beović, Stojić, Mihaić, Šantić, Galić (46. Nižetić), Doljanin, Lukić (46. I. Matulić), J. Matulić, Zolje (57. Jurić), Dadić (63. Žuljević). Trener: Nenad Bilić