U prvom kolu Superlige odbojkaši Ribole Kaštela uspjeli su upisati pobjedu, ali protiv Centrometala im je to pošlo 'za rukom tek u petom setu.

OK Ribola Kaštela – MOK Centrometal 3:2
(25:19, 19:25, 28:30, 25:17, 15:13)
Suci: Goran Brozić, Bojan Brlas

Pomlađena Ribola prošla je svoj prvi ovosezonski test. Doduše, bilo je teže nego se možda očekivalo, ali pobjeda je tu. Nakon prvog seta i prilično laganih 25:19 mislilo se da će susret ići u potpunosti na stranu domaćina. Međutim, gosti su u drugom i trećem setu pokazali zube. S dva odlična seta uspjeli su preokrenuti utakmicu u svoju korist i staviti domaćina u neugodnu poziciju. Najnapetiji je bio treći set s čak 58 ostvarenih poena u produžetku što već dugo nismo vidjeli. Ribolino iskustvo i potencijal stavili su se na kušnju u četvrtom setu, a uvjerljivih 25:17 uveo ih je u peti set koji je ipak pripao domaćinu za otvaranje prvenstva pobjedom.