Odigrano je pet utakmica 3. kola 1. Županijske lige. U derbiju kola između Vala i GOŠK-a podijeljeni su bodovi, dok je Jadran (KS) kod Omladinca izborio prvi prvenstveni bod. Jadran (T) je drugom uzastopnom „petardom“  izbio na čelo ljestvice.

Val – GOŠK 1:1 (0:0)
Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Marin Sokol, Mateo Boljat, Matko Palada
Strijelci: 0:1 Projić 71', 1:1 Lovrić 75'
Igrač utakmice: Ante Lovrić (Val)

Val:Rokov, Šimunović, Radić, A. Šarić, Suman, Plazibat, Duvnjak, Banovac, Stude (73. Šarić), Čeko (66. Lovrić), Legčević (73. Radanović). Trener: Vinko Šarić

GOŠK:L. Zec, Erceg (60. Bučić), Mujan (46. Dević), Vučemilović Grgić, N. Zec, Pezo, Kovačević, Karaman, Božina (60. Mikelić), Simpson (86. Barada), Đuras (60. Projić). Trener: Željko Škopljanac

Treću utakmicu zaredom ove sezone nogometaši Vala i GOŠK-a upisali su remi. Ovog puta bod su ostvarili u međusobnom dvoboju u prvom kaštelanskom derbiju ove sezone. No, igra je bila daleko od očekivanog. Prvo poluvrijeme nije obilovalo prilikama, već borbom na sredini terena. Slično se nastavilo u nastavku utakmice, a onda su zamjene s jedne i s druge strane obilježile posljednju četvrtinu utakmice. Trener gostiju Željko Škopljanac u 60. minuti je napravio trostruku izmjenu. Između ostaloga, u igru je ubacio Projića koji je samo deset minuta kasnije postigao vodeći pogodak. Odgovor Vala nije se dugo čekao. Samo pet minuta kasnije Lovrić postavlja konačnih 1:1, nakon samo deset minuta provedenih u igri..

Omladinac – Jadran (KS) 2:2 (1:2)
Vranjic, stadion SC Kava
Suci: Christian Vrdoljak, Marin Barić, Mislav Lolić
Strijelci: 1:0 Vrgoč 6' (11m), 1:1 Šiškov 9', 1:2 Pavković 44', 2:2 Vrgoč 68'
Igrač utakmice: Ivan Vrgoč (Omladinac)

Omladinac:Puharić, Kulić, Lozić, Ćopo, Podrug, Brdar, Vrgoč (86. Katić), Radić (46. Franić), Banić-Škojo (83. Gagić), Rendić, Vrdoljak. Trener: Vinko Marača

Jadran (KS):L. Katić, Čurčić (64. Ratković), F. Katić, Marić-Arić, Buzov, Kapitanović, Pavković, Grubišić (78. Kliškić), Baran, Šerić (86. Radačić), Šiškov. Trener: Teo Kardum

Do prvih bodova u prvenstvu nogometaši Jadrana stigli su na gostovanju kod Omladinca. Sućurani su još jednom ispustili stečenu prednost iz prvog poluvremena, ali su kući uspjeli ponijeti bod. Premda ih je Omladinac šokirao već u 6. minuti pogotkom Vrgoča iz kaznenog udarca, Šiškov je poravnao rezultat tri minute kasnije. Sredinom poluvremena domaćin je u još jednoj vrhunskoj šansi za pogodak. No, još jedan opravdano dosuđeni kazneni udarac ovoga puta nije bio realiziran, a Vrgoč će taj promašaj nadoknaditi kasnije. U međuvremenu, Jadran je do poluvremena zatresao mrežu. U strijelce se prvi put ove sezone upisao Pavković. Drugo poluvrijeme donio je podjednaku igru obiju momčadi, pa je podjela bodova bio na kraju i najpošteniji rezultat.