Odigrano je šest utakmica 2. kola 1. Županijske lige, u kojem su sva tri kaštelanska predstavnika ostala kratka za pobjedu. Val i GOŠK ponovo su remizirali, a Jadran još jednom primio pet pogodaka.

GOŠK – Omladinac 2:2 (2:1)

Kaštel Gomilica, stadion ŠC Jure Bakotić
Suci: Jurica Matoš, Ante Proso, Josip Serić
Strijelci: 0:1 Vrdoljak 9', 1:1 Vučemilović Grgić 26' (11m), 2:1 Vučemilović Grgić 39' (11m), 2:2 Banić-Škojo 49'
Igrač utakmice: Duje Vučemilović Grgić (GOŠK)

Novi remi upisan je u konto GOŠK-a. Na domaćem terenu, ali bez domaćih navijača zbog epidemioloških mjera, crveno-bijeli podijelili su bodove s Omladincem. Gosti su načeli i 'začepili' mreže na utakmici. Vrdoljak je preciznim udarcem u 9. minuti donio prednost Omladincu, a taj je rezultat stao sve do sredine poluvremena. Tada je Vučemilović Grgić preuzeo glavnu ulogu na utakmici i preko dva opravdano dosuđena kaznena udarca preokrenuo rezultat u korist GOŠK-a. Vodstvom od 2:1 momci trenera Škopljanca izlaze i u drugo poluvrijeme, ali na kratko jer je Banić-Škojo izjednačio tri minute kasnije. Do kraja utakmice GOŠK nije uspio realizirati svoje šanse. Omladinac je čvrstom igrom, zbog koje je zaradio čak sedam žutih kartona, uspio ugrabiti vrijedan bod.

GOŠK:L. Zec, Erceg, Mujan, Pezo, Vučemilović Grgić, Mikelić (46. Dević), Kovačević (64. Biskupović), Božina (78. L. Zec), Karaman (64. Đuras), Simpson, Barada (64. Projić). Trener: Željko Škopljanac

Omladinac: Puharić, Kulić, Lozić (46. Franić), Ćopo, Podrug, Brdar, Vrgoč, Radić (84. Katić), Banić-Škojo, Rendić (86. Božić), Vrdoljak. Trener: Vinko Marača

Poljičanin 1921 – Val 1:1 (0:0)

Vranjic, stadion SC Kava
Suci: Ante Milinović, Mario Vrkić, Toma Galić
Strijelci: 1:0 Grabar 65', 1:1 D. Šarić 84'
Igrač utakmice: Karlo Grabar (Poljičanin 1921)
Isključenje: 70' Mirko Livaja (Val)

Nogometaši Vala i drugu utakmicu zaredom odlaze s jednom bodom 'u džepu'. Ipak, u ovom susretu očekivalo se puno više, s obzirom da su Kaštelani većinu susreta bili bolji. Nakon mršavog prvog poluvremena, veće nogometno uzbuđenje pružio je drugi dio susreta. Poljičanin je uspio povesti u 65. minuti preko ponajboljeg pojedinca na utakmici Grabara. Val je odmah krenuo u odgovor, a korak natrag napravili su kad je Mirko Livaja 'pocrvenio' u 70. minuti zbog namjernog gaženja protivničkog igrača na podu u prekidu igre. Ipak, Val uspijeva doći do izjednačenja, ali tek nakon mini-drame. U 84. minuti dosuđen im je kazneni udarac koji nije bio realiziran, no na odbijenu loptu natrčava Domagoj Šarić i zabija za konačnih 1:1.

Poljičanin 1921:Marić, Kamber, Sikirica, Muše, S. Jurčić, Ordulj (71. Aničić), Vuković (78. Lisica), Miketek (46. Peričić), Grabar, L. Jurčić, Petričević. Trener: Romeo Vulas

Val:Pleština, Šimunović, Radi (78. Lovrić), Šarić, Livaja, Suman (57. Plazibat), Radanović (60. D. Šarić), Belajić, Stude (60. Legčević), Banovac, Čeko. Trener: Vinko Šarić

Jadran (T) – Jadran (KS) 5:1 (0:1)

Tučepi, stadion Slatina
Suci: Ivica Grepo, Roko Radelić, Hrvoje Erceg
Strijelci: 0:1 Pavković 14', 1:1 Zor 48', 2:1 Bušelić 54', 3:1 Antunović 67', 4:1 Bušelić 70', 5:1 Koštić 77'
Igrač utakmice: Antonio Bušelić (Jadran T)

U derbiju dvaju Jadrana, momčad iz Kaštel Sućurca još jednom odlazi pognute glave. Premda su od 14. minute imali vodstvo od 1:0, a inicijativom i igrom na terenu nagovijestili bodove, u drugom poluvremenu loša izvedba koštala ih je novog teškog poraza. Mreža Perovića još jednom se napunila 'do vrha', čak pet pogodaka u samo 45 minuta igre razlog su za zabrinutost. Dvije su utakmice iza Jadrana, a već je riječ o najgorem startu u povijesti nastupa u 1. Županijskoj ligi.

Jadran (T):Mandušić, Jakir (63. Jović), Marijančević, Mravičić (46. Divić), Sočo (83. Krivić), Bušelić, Zor, Antunović, Koštić (83. Barbir), Simpson (83. Radić), Jezidžić. Trener: Jurica Karabatić

Jadran (KS): Perović, Katić (64. Bokšić), Marić-Arić, Buzov, Kapitanović (77. Milković), Pavković, Ratković, Grubišić, Baran, Šerić, Šiškov (86. Jurić). Trener: Teo Kardum