Poznati su finalisti Županijskog kupa na području Splitsko-dalmatinske županije. Za naslov osvajača borit će se Solin koji je s uvjerljivih 5:0 svladao Uskok, dok je Croatia bila bolja od GOŠK-a rezultatom 3:1.

GOŠK – Croatia 1:3 (0:1)
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Jurica Matoš, Srećko Pleština, Dujo Sarić
Strijelci: 0:1 Begić 18', 0:2 Vukoja 77', 1:2 Vučemilović-Alegić 85', 1:3 A. Ćapin 90'+2'
Igrač utakmice: Zvonimir Vukoja (Croatia)

Nogometaši GOŠK-a oprostili su se od natjecanja u Županijskom kupu. Na pretposljednjoj stepenici zaustavila ih je Croatia koja je s 3:1 bila bolja od domaćina. Drugoligaš je u utakmicu ušao s nešto izmijenjenim sastavom, s obzirom da je dva dana prije odigrao prvo kolo nove sezone 2. HNL-a. Gosti su poveli u 18. minuti pogotkom Begića, da bi točno sat vremena kasnije Vukoja udvostručio vodstvo. Borbenost GOŠK-a isplatila se u 85. minuti kada je Vučemilović-Alegić zabio za smanjenje zaostatka. Krenuo je domaćin na sve ili ništa, a sve lađe za prolazak u finale potonule su u drugoj minuti sudačke nadoknade kada je Ante Ćapin zabio za konačnih 3:1.

Vrijedi spomenuti da je utakmica bila značajna po tome što je GOŠK prvi put održao prijenos neke preko Youtube kanala, s obzirom na zabranu gledatelja na tribinama u skladu s epidemiološkim mjerama.

GOŠK:L. Zec, Erceg, Mujan, Baran, Vučemilović Grgić, Pezo (86. Bučić), Simpson Connor (75. Barada), Božina (75. Gazibara), Karaman (62. Projić), Đuras (62. Kovačević), Vučemilović-Alegić. Trener: Željko Škopljanac
Croatia:Tomić, Šalinović, Mat. Šuto, Dadić, Begić (75. A. Ćapin), Fadić, Skaramuca (84. A. Ćapin), Vukoja, Buble (62. Mar. Šuto), Milinović (62. Jović), Todorić (62. Mrkonjić). Trener: Mladen Karoglan