PLASIRALI SE U FINALE KADETSKIH LIGA
Kadetska ekipa ŠK Petar Sedlar – Pepe nastupila je u Splitu, na natjecanju 1. Kadetske lige jug te u jakoj konkurenciji ekipa iz šest klubova, osvojila visoko drugo mjesto, sa dva boda zaostatka za prvoplasiranom ekipom ŠK Mornar iz Splita.

Na natjecanju su, uz kaštelanski klub te ŠK Mornar nastupile i ekipe ŠK Jelsa, ŠK Šibenik, ŠK Casper iz Zadra te ŠK Brda iz Splita, dok je ekipa ŠK Zadar odustala od natjecanja zbog financijskog stanja.
Prvenstvo je odigrano u pet kola, tempo igre bio je 30 minuta + 30 sekunda po igraču za svaki odigrani potez.

Na kraju prvenstva  Mornar je osvojio 10 bodova, Petar Sedlar – Pepe osam bodova, treći je bio Casper sa šest bodova, četvrti su natjecanje završili članovi Jelse, peti su bili ekipa Brda, a ovog puta na zadnjem mjestu su ostali Šibenčani.
Ekipa ŠK Petar Sedlar – Pepe, ovim se drugim mjestom plasirala u finale kadetskih liga Hrvatske koje bi se trebao odigrati krajem godine.
Kaštelansku ekipu na ovom natjecnju činili su Marin Grgantov  - učinak  4,5 / 5, Stipe Poljak - učinak  2 / 5, Domagoj Begić - učinak  4,5 / 5 i  Klara Begić - učinak  4,5 / 5 odigranih.