U prvih pet susreta nastavka prvenstva čak četiri zaključena su rezultatom 1:1. U te su se remije uklopili i kaštelanski predstavnici Jadran i GOŠK.

Jadran (KS) – Omiš 1:1 (0:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Ivica Grepo, Antonio Kontić, Toni Hajduk
Strijelci: 0:1 Kuvačić 62', 1:1 Stude 72'
Igrač utakmice: Ante Kuvačić (Omiš)

Čvrsto prvo poluvrijeme u utakmici Jadrana i Omiša nije obilovalo pogocima. Zato su se u nastavku susreta dva puta tresle mreže, na obostrano zadovoljstvo s jedne i s druge strane. Goste je u vodstvo doveo branič Kuvačić u 62. minuti, a samo deset minuta kasnije mladi krilni napadač Stude donosi izjednačenje, kasnije i vrijedan bod Jadranu.

Jadran (KS): L.Katić, Jukić (46. T. Stefanović), Čurčić, Baran, Marić-Arić, Buzov, Stude, L. Stefanović, Dević (73. M. Jurić), Grubišić, Šiškov (83. Radić). Trener: Mario Ćutuk

Omiš: Marušić, Kuvačić, Ribičić, Dubravčić, Pivčević, Mikulić, Vrkić (85. Juginović), Humačkić (85. Zemunik), Vojnović, Vučemil, Balić. Trener: Goran Šušnjara

Jadran (T) – GOŠK 1:1 (0:0)
Tučepi, stadion Slatina
Suci: Ante Buzov, Josip Šerić, Josip Češljar
Strijelci: 0:1 Đuras 47', 1:1 Bušelić 66'
Igrač utakmice: Deni Đuras (GOŠK)

Dvije najbolje obrane lige popustile su samo jednom u međusobnom dvoboju. Nakon 'nule' u prvih 45 minuta, najbolji strijelac GOŠK-a ove sezone Deni Đuras doveo je svoju momčad u vodstvo nakon samo dvije minute drugog poluvremena. Vodstvo je trajalo sve do 66. minute kada Bušelić šalje loptu u mrežu vratara Zeca. Iako su obje momčadi imale još šansi, na kraju najidealnija podijela bodova.

Jadran (T): Mandušić, Cvitanović (85. Mravčić), Marijančević, Krivić, Sočo, Divić, Bušelić, Jović (51. Pašalić), Jonjić (61. Džeba), Koštić, Belajić. Trener: Jurica Karabatić

GOŠK: L. Zec, Vranješ (46. Erceg), N. Zec, Baran, Gazibara, Božina, Simpson, Šarić, Bučić (58. Projić), Đuras (75. Biskupović), Duvnjak. Trener: Željko Škopljanac