OTVORENA ST LIGA
Mladi plivači PK Kaštela prošlog su vikenda nastupili na natjecanju 2. kola Otvorene ST lige za mlađe kadete i početnike, koje se održalo na bazenima u Splitu, a kući su se vratili s pregršt medalja različitog sjaja

Zlatne medalje ovom su prilikom osvojili Karmen Žanić u disciplini 25m noge sa daskom E, Eli Katalinić u disciplini 25m slobodno D, Lana Topić 50m leđno C i Leonard Topić 50m leđno D.
Srebrom su se okitili Lana Topić u disciplini 25m slobodno C, Eli Katalinić 50m leđno D, Nika Brnada 25m slobodno D i Leonard Topić 25m slobodno D.
S brončanom medaljom oko vrata natjecanje je završila Petra Čupić u disciplini 50m leđno C.

Korak do medalje, osvojivši četvrta mjesta, ovog su puta bili Petra Čupić na 100m C, Mia Skelin na 25m noge sa daskom E, Marin Arapović na 25m noge s daskom E, Nika Brnada na 50m leđno D, Borna Delić na 50m leđno D te Frane Lovrić na 50m prsno B.
Ostali kaštelanski plivači plasirali su se na neka od nižih mjesta na tablici, a svaki plasman bio je uspjeh jer je na natjecanju sudjelovalo nekoliko stotina mladih plivača i plivačica.