U derbiju 3. kola odbojkaške Superlige za seniorke zagrebačka Mladost bila je bolja od Marine Kaštela rezultatom 3:1.

OK Marina Kaštela – HAOK Mladost 1:3
(22:25, 19:25, 25:23, 10:25)

Suci: Bojan Brlas, Goran Brozić

Zagrepčanke su i dalje nezaustavljive. Pobjedom od 3:1 protiv Marine Kaštela preuzele su vodeću poziciju, dok će Marina morati tražiti bodove u sljedećem kolu u gradskom derbiju. No, bio je to dobar otpor domaćih odbojkašica, borbenim pristupom i neodustajanjem više su puta zatekle gošće. Tako su u prvom setu 1:6 preokrenule na 14:10; držale su vodstvo sve do 20:19 i onda popustile. I u drugom setu Marina je držala vodstvo, ali ono se sredinom seta rasplinilo, a gošće serijom poena pobjegle na nedostižnu prednost i velikih 2:0.

Treći set konačno je pripao domaćoj ekipi, ali tek nakon tijesnih 25:23. Premda je Marina cijelo vrijeme bila bolja u igri, sa šest uzastopnih prekršaja na servisu dozvolile su Mladosti da se približe, ali set je ipak osvojen. Do bodova, nažalost, Marina nije došla. U četvrtom setu držale su se do 8:10, da bi Zagrepčanke serijom 15:2 zaključile susret.

OK Marina Kaštela: Botić, Subašić, Rožić, Glavinić, Dežulović, Kalman, Teklić, K. Zdilar, Barać, J. Zdilar, Ćurak, Apostolski. Trener: Milorad Krunić

HAOK Mladost: Matić, Pavičić, Kačić Bartulović, Butigan, Rajković, Grbavica, Volmut, Freund, Marković, Deak, Vrbanc, Jurišić. Trener: Saša Ivanišević