U derbiju drugog kola odbojkaške Superlige zagrebačke Mladostašice bile su bolje od OK Kaštela rezultatom 3:0.

HAOK Mladost – OK Kaštela 3:0
(26:24, 25:16, 25:15)

Zagreb, dvorana Dom odbojke – Bojan Stranić
Suci: Milan Rajković, Dalibor Tota

Mladost je još uvijek trn u oku kaštelanskim odbojkašicama. Treći put ove sezone poražene su od rivalki, ali dojam je da je ovaj put moglo biti drugačije. Utakmica je počela izvrsno, u maniri svakog derbija – neizvjesno i u borbi za svaki poen. Mladost se prvo bila odlijepila na 12:7, pa se 'Malene' serijom 6:0 vratile u susret. Gošće su imale čak i set loptu (24:23) i priliku da napokon pokušaju uzeti bodove, ali Zagrepčanke su se izvukle. Sljedeća dva seta nisu bila ni blizu prvome. Mladost je uvjerljivo dominirala parketom te relativno brzo zaključila pitanje pobjednika.

HAOK Mladost sljedećeg vikenda gostuje kod Marine Kaštela, dok su OK Kaštela slobodne do 29. veljače kada je na rasporedu gradski derbi.

HAOK Mladost: Matić, Pavičić, Kačić, Butigan, Rajković, Štimac, Grbavica, Volmut, Freund, Marković, Deak, Vrbanc, Jurišić. Trener: Saša Ivanišević

OK Kaštela: J.Ninčević, Stanović, Prkačin, Vranković, Ljulj, Rimac, Ćurak, Kurtović, Sudar, Parčina, Matas, Vukić. Trener: Zoran Grgantov