ODBOJKAŠKI KUP
U odgođenoj utakmici 1. kola Hrvatskog odbojkaškog kupa Mladost Ribola Kaštela izborila je prolaz dalje pobijedivši u Zagrebu momčad Croatije rezultatom 3:0 u setovima.

Croatia – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(16:25, 10:25, 11:25)
Suci: Jasmin Ramić, Antonio Pavičić
Igrač utakmice: Ivan Cikojević (Mladost Ribola Kaštela)

Croatia:Vuletić, Rendulić, Repek (3), Mezak, Šmuc (8), Kljaić, Peterlin (8), Josipović (1), Čančar, Butković. Trenerica: Jozo Kovačević

Mladost Ribola Kaštela: Perić, Solbrig (9), Giljanović (5), Matoković (1), Ivić (1), Medan, Zeljković (14), Cikojević (13), Šućur (6), Pervan, Šuker. Trener: Ivan Rančić

Mladost Ribola Kaštela bez poteškoća se plasirala u drugo kolo odbojkaškog Kupa. Rezultatom 3:0 svladali su Croatiju i tako zaključili naporan vikend. Naime, unutar 18 sati Kaštelani su odigrali čak dvije utakmice, pošto su dan prije u Ljubljani igrali utakmicu MEVZA lige.

Stoga je trener gostiju Ivan Rančić u ovoj utakmici napravio dosta rošada pa su priliku protiv vidno slabije momčadi iz druge lige dobili igrači s manjom minutažom. Među njima se istaknuo 19-godišnji Ivan Cikojević koji je upisao 13 poena i imao četiri bloka. Inače, u cijeloj utakmici gosti su dominirali ne ostavivši mnogo prostora domaćinu, što se osobito vidjelo u drugom i trećem setu.