Košarkaši Ribole Kaštela izgubili su protiv Pule 1981 rezultatom 83:70 u sklopu 9. kolu Prve muške lige.

Pula 1981 – Ribola Kaštela 83:70
(18:20, 19:22, 25:16, 21:12)
Pula, dvorana Dom sportova Mate Parlov
Suci: Ivan Šverko, Dalibor Lenac, Zoran Žagar
Igrač utakmice: Matija Bilalović (Pula 1981)

U dvoboju starih znalaca, a sada trenera, pobjedu je ovog puta izvukao Sandro Nicević. Puljani su uspjeli preokrenuti rezultatski zaostatak za Ribolom te odličnom igrom u drugom poluvremenu stići do nove prvenstvene pobjede. Kaštelani su bolje otvorili utakmicu, osobito drugu četvrtinu gdje su na momente pobjegli i na dvanaest koševa razlike. Međutim, njihova prednost otopila se do sredine treće četvrtine, a potom i prešla u dvoznamenkasti zaostatak. Ni raspoloženi Vručinić s dvadeset i jednim poenom nije uspio povući svoju momčad barem do egala, pa tako se tako Ribola nakon samo tjedan dana našla ponovo u statusu gubitnika.

Pula 1981: Guštin (4), Bilalović (23), Andabaka (9), Dojkić (6),, Klepo (8), Stojanović (5), Filić (6), Marić, Bulešić (15), Wrencher (7), Milec. Trener: Sandro Nicević

Ribola Kaštela: Vidović, Rašetina (10), Krešić (3), Šipić (7), Svalina (9), Sanader, Biočić (2), Bilandžić (6), Marasović (6), Vručinić (21), Elez (6). Trener: Damir Rančić