U nedjelju su odigrane posljednje dvije utakmice 10. kola 1. Županijske lige. Jadran je u dobroj formi stigao u Stobreč, ali je zaustavljen od domaćeg Primorca rezultatom 4:2.

Primorac 1929 – Jadran (KS) 4:2 (2:0)
Stobreč, stadion Blato
Suci: Marin Barić, Srećko Pleština, Toni Barić
Strijelci: 1:0 Ivić 38', 2:0 L. Stefanović 45'+1', 3:0 T. Stefanović 54', 3:1 Grubišić 59', 4:1 Puljiz 71', 4:2 Stojić 81'
Igrač utakmice: Lovre Ivić (Primorac 1929)

Jadranova serija od tri uzastopne pobjede zaustavljena je u Stobreču gdje je domaći Primorac bio bolji rezultatom 4:2. Kažu da nije svako zlo za zlo, a to se u ovom slučaju obistinilo za Primorac. Jer kad se Vodanović u 34. minuti potužio na ozljedu činilo se da domaćini gube važnog igrača. Ali kad je Ivić umjesto njega ušao u igru trebalo mu je samo dvije minute da poentira za vodstvo Primorca. Dvadesetak minuta kasnije na semaforu je već bilo 3:0, a protagonisti tog vodstva bili su braća Stefanović koji su do nedavno bili igrači Jadrana. Potom je Grubišić prekinuo golgeterski post pogotkom u 59. minuti, ali povratka u utakmicu nije bilo pogotovo kad je Puljiz u 71. minuti zabio za 4:1. Samo je Stojić deset minuta kasnije ublažio poraz, no Primorcu se nisu mogli izbiti bodovi.

Primorac 1929: Ordulj, Mijić, Jurjević-Škopinić, Vodanović (36. Ivić), Kovačević (70. Ćurić), Puljiz (88. Turčinov), T. Stefanović, Jurić, L. Stefanović, Domazet, Grković. Trener: Dragan Mitić

Jadran (KS): L. Katić, Čurčić, F. Katić, Baran, Marić-Arić, Buzov, Šiškov, Stude (81. Stojić), Klapež (80. Đuzel), Dević, Grubišić (83. Barišić). Trener: Mario Ćutuk