Ovog prvog vikenda u studenom odigrano je 6. kolo 1. HRL – jug za seniore. Ribola Kaštela na svom je parketu svladala Solin rezultatom 28:19, dok je Trogir zadržao čelnu poziciju slavljem protiv Senja (31:18).

Ribola Kaštela – Solin 28:19 (16:9)
Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ivica Botičan, Dario Rupčić
Igrač utakmice: Mario Ivanišević (Ribola Kaštela)

Ribola Kaštela: Meštrović, Ilić (2), Milas, Pavlov, Tadin Knezović, Krokar, Dodig, Milinović, Pavičić (5), Kovačević (1), Kedžo (5), Šegrt, Ivanišević (10), Vujičević (5), Fistonić, Mikas. Trener: Davor Bujas

Solin: Režić, Porča (2), J. Smoljo (4), Tukić (4), Boban (1), Jukić, M. Smoljo (1), Bosančić (1), Perak, Tokić, Vrgoč (1), L. Smoljo (1), Barbić (1), Kaštelančić (1), Radnić. Trener: Jakša Bužančić

Mario Ivanišević bio je prvo ime susreta Ribole i Solina, postigavši čak deset pogodaka u pobjedi domaće momčadi. Kaštelani su čvrstom obranom i agresivnim pristupom uspjeli slomiti otpor gostiju već u prvom poluvremenu. Premda je Solin u počecima bio u rezultatskom egalu, Ribola je od vodstva 9:8 napravila seriju od 7:1 do kraja poluvremena  te tako osigurala golem kapital pred nastavak utakmice. U drugom poluvremenu Kaštelani su nastavili s dobrom igrom, a zaostatak od sedam pogodaka bio je za goste nenadoknadiv. Osim Ivaniševića, u redovima Ribole treba naglasiti još tri raspoložena strijelca, Pavičić, Kedžo i Vujičević, koji su sa po pet pogodaka doprinijeli pobjedi svoje momčadi.