Odbojkašice Marine Kaštela upisale su drugu prvenstvenu pobjedu svladavši u 2. kolu Superlige Rijeku rezultatom 2:3.

Rijeka – Marina Kaštela 2:3
(25:16, 21:26, 20:25, 25:20, 11:15)

Rijeka, dvorana Mladosti
Suci: Ksenija Jurković, Antonio Pavičić

Borbenost kaštelanskih odbojkašica itekako se isplatio u utakmici protiv neugodnih Riječanki. Utakmica s preokretima u setovima, a isto tako i u igri, na koncu je završila na 'kontu' gostujućih igračica. A možemo reći i zasluženo, jer se Marina vratila iz uvjerljivo izgubljenog prvog seta, povela s 2:1 i u petom setu iznjedrila nove bodove. Riječanke su u prvom setu pokazale da žele upisati sva tri boda, ali u nastavku utakmice nisu uspjele provesti zamišljenu igru. U četvrtom setu izvukle su se od 'ranog' poraza, ali on je uslijedio nakon toga u petom setu. Ipak, ostvarile su vrijedan bod, dok je Marina s dva boda preuzela prvo mjesto u prvenstvu.