I nakon drugog kola rukometaši Ribole Kaštela bez bodova su na prvenstvenoj ljestvici. U Buzetu je bolja bila domaća momčad rezultatom 30:24.

Buzet – Ribola Kaštela 30:24 (12:11)

Buzet, Sportska dvorana Buzet
Igrač utakmice: Damir Vučko (Buzet)

Drugo poluvrijeme ponovo se pokazalo kao kaštelanska 'boljka'. Poput nekoliko utakmica u prošloj sezoni, i u ovoj je Ribola Kaštela dozvolila da u nastavku utakmice protivnik odmakne do nedostižne prednosti. Do tada je utakmica bila vrlo izjednačena, a u momentima su gosti i vodili. No, od 40. minute domaći igrači ubacuju u brzinu više te kažnjavaju kaštelanske tehničke pogreške i promašene 'zicere'. Uskoro bježe na 21:15, što je bilo sasvim dovoljno da se osigura druga uzastopna pobjeda.

„U ključnim trenucima drugog poluvremena nismo iskoristili 3-4 zicera, a na to su se nadovezale tehničke greške što su danas vrlo raspoloženi domaćini iskoristili i pobjegli u kratkom vremenu na šest razlike. Pokušali smo se vratiti, ali nije išlo. Znali smo da će oni iskoristiti svaku našu grešku, a nažalost to se i obistinilo. Svakako čestitam Buzetu na zasluženoj pobjedi“, rekao je nakon utakmice trener gostiju Davor Bujas.

Buzet: Šverko, Vučko (10), Valković (7), Černeka (5), Klasanović (4), I. Šegota (2), Petohleb (1), Zonta (1), Jakac, Božić, Jović, Prelac, Bašić, Krbavčić, V. Šegota. Trener: Ranko Silić

Ribola Kaštela: Meštrović, Milinović, Šegrt, Pavlov (6), Vujičević (5), Milas (4), Kovačević (3), Ilić (2), Dodig (1), Mikas (1), Fistonić (1), Pavičić (1), Krokar, Kedžo, Čićmir, Džakula. Trener: Davor Bujas