Košarkaši Ribole Kaštela i momčad Omiš Čagalj Toursa odigrali su još jednu pripremnu utakmicu, u kojoj su se Kaštelani revanširali za nedavni poraz u međusobnom ogledu.

Premda i dalje nekompletna, Ribola je izgledala puno bolje nego prethodnih utakmicâ te je, nakon odličnog prvog poluvremena, zasluženo na drugi predah otišla s trinaest poena razlike.
U nastavku utakmice Omišani su stisli protivnika te su došli na samo tri koša zaostatka (45:42), ali posljednja četvrtina ponovno pripada domaćima koji tako upisuju drugu pobjedu u prijateljskim utakmicama.

Ribola Kaštela – Omiš 68:60
(18:13, 23:15, 13:21, 14:11)

Ribola Kaštela: Vidović (10), Biočić (9), Sanader, Krešić (9), Šipić (12), Svalina (12), Marasović (3), Elez (13), Bare, Vručinić. Trener: Damir Rančić
Omiš Čagalj Tours: Bartulović (4), Zonjić (9), Maršić, Fulgosi, Jović (8), Petrašić (17), Mimica (9), Jukić (2), Knežević, Čepić, Matijević (11). Trener: Ivica Bajaj