U trećem kolu kaštelanski predstavnici u 1. Županijskoj ligi ostvarili su pozitivne rezultate. Gošk je s visokih 5:1 bio bolji od Poljičanina 1921, dok je Jadran (KS) u gostima kod Omladinca upisao bod.

Gošk – Poljičanin 1921 5:1 (4:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Ivica Grepo, Dinko Kukulj, Josip Češljar
Strijelci: 1:0 Duvnjak 10', 2:0 Đuras 14', 3:0 Duvnjak 25', 4:0 Đuras 28', 4:1 Petričević 55', 5:1 Karaman 62'
Igrač utakmice: Deni Đuras (Gošk)

Do nove visoke pobjede na domaćem terenu nogometaši Goška ostvarili su protiv Poljičanina 1921 pobijedivši s 5:1. Čak četiri pogotka domaćin je postigao u prvih pola sata utakmice i tako u prvoj 'trećini' utakmice riješio pitanje pobjednika. Petričević je u 55. minuti svojim pogotkom pokušao ublažiti poraz svoje momčadi, ali je sedam minuta kasnije Karaman zabio za konačnih 5:1. Spomenimo još kako su Goškovci samo minut nakon primljenog pogotka propustili iskoristiti kazneni udarac, no to nije bitno utjecalo na ishod utakmice.

Gošk: L. Zec, Barun, N. Zec, Nižić, Baran, Karaman, Bučić (75. Konsa), Projić (54. Periš), Šarić, Duvnjak (73. Vidović), Đuras. Trener: Radoslav Tomas

Poljičanin 1921: Marić, M. Petričević, Čotić (71. Sikirica), Peran, Muše, Bulić (65. Aničić), Jurčić, Miketek, Marinović, Jurčić, F. Petričević (86. Lisica). Trener: Romeo Vulas

Omladinac – Jadran (KS) 1:1 (1:0)

Vranjic, stadion SC Kava
Suci: Mateo Boljat, Krešimir Komić, Antonio Kontić
Strijelci: 1:0 Grabar 40', 1:1 Baran 53'
Igrač utakmice: Karlo Grabar (Omladinac)

Nogometaši Jadrana ubilježili su drugi bod zaredom odigravši  Omladincem s neriješenim 1:1. Prve bodove u gostima donio im je stoper Baran u 53. minuti utakmice, nakon što je u 40. minuti domaći igrač Karlo Grabar doveo svoju momčad u vodstvo. U tvrdoj utakmici Jadran je zasluženo došao do novog boda, iščekujući od idućeg kola i prvu pobjedu.

Omladinac: Puharić, Erceg, Lozić (85. Gagić), Ćopo, Podrug, Biskupović (81. Vrgoč), Grabar, Radić (53. Orlović), Kapitanović, Vrdoljak, Šunjić. Trener: Valentino Roglić

Jadran (KS): Biuk, Čurčić, Katić (62. Viculin), Baran, Marić-Arić, Buzov, Šiškov, Klapež, Grubišić (78. Barišić), Dević, Stude (46. Stojić). Trener: Mario Ćutuk