U subotu su odigrane dvije utakmice 2. kola 2. Županijske lige. U obje utakmice slavili su rezultati identičnim rezultatom 3:1.

Val – Mosor Žrnovnica 3:1 (2:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Stjepan Šušnjara, Petar Čakić, Ante Gotovac
Strijelci: 0:1 Jelaš 15', 1:1 Roje 19', 2:1 Družianić 43', 3:1 Lovrić 53'
Igrač utakmice: Vinko Roje (Val)

I drugu utakmicu zaredom nogometaši Vala ostvarili su uvjerljivu pobjedu. Ovoga puta izostao je veliki broj pogodaka, ali su još jednom pokazali da kvalitetom prednijače. Na stadionu Vukovar došla je novoosnovani klub Mornar Žrnovnica koji je poveo u 15. minuti preko Jelaša, no samo četiri minute kasnije Roje donosi izjednačenje za domaću momčad. Do kraja poluvremena Družianić uspjeva zabiti za vodstvo Vala, da bi u 53. minuti Lovrić postavio konačnih 3:1.

Val: Jakovac, Šimunović, Kovačević (81. Lagator), Suman, Plazibat, Banovac, Roje, Družianić, Šarić, Radanović (62. Aleksić), Lovrić (62. Čurković). Trener: Vinko Šarić

Mosor Žrnovnica: Vrdoljak, Meštrović, Parać, Dude, Bulić (75. Lozić), Barišić, Jelaš (40. Ivanković), Marin (52. Borzić), Kamber, Topić, Dujmić. Trener: Roberto Parać