Druga Županijska liga otvorena je u subotu s tri odigrane utakmice, u kojima su samo Vinjani ostvarili pobjedu. Val i Mosor odigrali su utakmicu u nedjelju, a slavili su Kaštelani rezultatom 8:3.

Mosor – Val 3:8 (1:4)

Žrnovnica, stadion Pricvić
Suci: Ante Sočo, Toni Hajduk, Toni Barić
Strijelci: 0:1 Radanović 1', 1:1 Jukić 20', 1:2 Lovrić 26', 1:3 Šarić 28', 1:4 Družianić 42', 2:4 Obilinović 49', 3:4 Dilber 51', 3:5 Aleksić 66', 3:6 Šarić 71', 3:7 Šarić 74', 3:8 Šarić 88'
Igrač utakmice: Domagoj Šarić (Val)

Nogometaši Vala otvorili su 2. ŽNL rekordnom pobjedom od 8:3, u kojoj je četverostruki strijelac bio Domagoj Šarić. Obrana Mosora popustila je već u prvoj minuti kada je Radanović postigao pogodak za vodstvo Vala. Najzanimljivije bilo je sredinom poluvremena kada domaćin izjednačava preko Jukića, a onda Lovrić i Šarić u samo dvije minute donose Valu prednost od 3:1 koju je Družianić pred kraj poluvremena povisio na 4:1. Na početku drugog poluvremena Mosor je živnuo pa je u 51. minuti rezultat bio 4:3. Očekivala se napeta utakmica, a onda je Val ponovo uzeo kontrolu te s četiri pogotka potpuno deklasirao domaćina.

Mosor: Andrić, Vuković (47. Bartulović), Vučinić, Rako, Erceg, Ćaleta (47. Obilinović), Jukić, Bartulović, Landikušić, Dilber (74. Pučić), BIuk.

Val: Jakovac, Šimunović, Kovačević (76. Čurković), Suman, Plazibat (58. Aleksić), Bekavac (24. Lovrić), Ruoje, Družianić, Šarić, Radanović, Banovac. Trener: Vinko Šarić