U drugoj pripremnoj utakmici košarkaši Ribole Kaštela doživjeli su i drugi poraz. Rezultatom 84:69 bolja je bila Sonik Puntamika.

Ribola Kaštela – Sonik Puntamika 69:84

(19:24, 21:20, 10:26, 19:14)

Ključna se pokazala treća četvrtina u kojoj su gosti postigli čak šesnaest poena više i time stvorili dovoljan 'kapital' za pobjedu. U prvom poluvremenu obje su momčadi bili prilično razigrani i šuterski raspoloženi, da bi u drugom poluvremenu broj koševa vidno pao. Kod Ribole se pokazao Svalina sa 16 poena, dok je pred kraj susreta Marasović nanizao nekoliko ubačaja. Sljedeća utakmica je u ponedjeljak 16. rujna protiv Jazine Arbanasi, ponovo u dvorani na Sokolani u Kaštel Sućurcu.

Ribola Kaštela: Vručinić (3), Vidović (2), Biočić (11), Svalina (14), Rašetina (4), Bare, Rilov, Elez (4), Krešić (9), Šipić (12), Marasović (8). Trener: Damir Rančić

Sonik Puntamika: Jošić (4), Segarić (22), Palčić (12), Barbaroša (3), Jurjević (12), Bašić, Špralja (15), Banić (10), Jerkov (2). Trener: Šime Kraljević