JADRAN PROLONGIRAN ZA NEDJELJU
U subotu su odigrane utakmice posljednjeg kola 1. Županijske lige. Val je na domaćem terenu doživio težak poraz od Omladinca rezultatom 3:0, dok je Gošk s 2:1 bio bolji od Poljičanina 1921. Vrijedi istaknuti novi hat-trick Marija Marovića iz Sloge, koji je dobio zasluženu nagradu za najboljeg strijelca s čak 32 pogotka u 25 utakmica! Prvenstvo će zaključiti Osk i Jadran s utakmicom koja je prolongirana za nedjelju u 17:30 sati.

Val – Omladinac 0:3 (0:2)
Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Srećko Pleština, Ante Milinović, Krešimir Komić
Strijelci: 0:1 Orlović 10', 0:2 Orlović 19', 0:3 Jukić 80'
Igrač utakmice: Mario Orlović (Omladinac)

Na krilima Orlovića nogometaši Omladinca 'preletjeli' su Val u posljednjoj utakmici sezone. S uvjerljivih 3:0 ostavili su Val na pretposljednjoj poziciji. Već nakon 20 minuta igre Orlović je bio dvostruki strijelac gostujućeg vodstva, a bolju igru gosti su prikazali i u drugom poluvremenu. sredinom drugog dijela imali su neiskorišteni kazneni udarac, ali treći pogodak ipak su postigli u 80. minuti preko Jukića. Njemu je trebalo manje od minute da se upiše u strijelce pošto je ušao u igru. Unatoč porazu, Val je siguran od ispadanja jer se Solin spasio u posljednjem kolu.

Val: Andabak, Šimunović, Jurić, Suman, Ajduković (38. V. Šarić), Plazibat, Pajčin (78. Biuk), Družianić, Banovac, Cvjetković, Udovičić. Trener: Ante Milić

Omladinac:Puharić, Galić, Lozić, Ćopo, Bašić, Orlović, Nerlović, Vrgoč (53. Gagić), Kapitanović (79. Jukić), Vrdoljak (74. Podrug), Šunjić. Trener: Valentino Roglić

Poljičanin 1921 – Gošk 1:2 (0:1)
Vranjic, stadion Kava
Suci: Ivica Grepo, Mladen Labrović, Mario Vrkić
Strijelci: 0:1 N. Zec 28, 0:2 Projić 63', 1:2 L. Jurčić 80'
Igrač utakmice: Nikola Zec (Gošk)

Zasluženom pobjedom Goškovci su ubilježili posljednje ovosezonske bodove, rezultatom 2:1 bili su bolji od Poljičanina 1921. Kontrolu nad utakmicom okrunili su pogotkom nakon pola sata igre, a u strijelce se nakon dugo vremena upisao Nikola Zec, koji je u ovoj utakmici nosio kapetansku vrpcu. Gošk je povisio na 2:0 u 64. minuti i tada je bilo jasno kome će ići bodovi. Luka Jurčić je pogotkom u 80. minuti dao nadu domaćinu, no izjednačenja nije bilo pa je Gošk proslavio pobjedu.

Poljičanin 1921:Marić, Čarić, Škaro (64. Bota), Ezgeta, Muše, Ordulj, Aničić, Miketek (74. Bulić), L. Jurčić, Š. Jurčić, Petričevič (85. Lisica). Trener: Romeo Vulas

Gošk: Ivanda, Rušnov, N. Zec, Baran, Oršulić, Karaman, Đuras, Konsa (74. Šunjić), Projić (87. Botica), A. Šarić, Duvnjak (90. Blažević). Trener: Radoslav Tomas