ŽUPANIJSKA LIGA
U posljednjoj utakmici 24. kola 1. Županijske lige nogometaši Vala i Jadrana (T) odigrali su neodlučeno 1:1.

Val – Jadran (T) 1:1 (1:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Stjepan Šušnjara, Antonio Kontić, Krešimir Komić
Strijelci: 1:0 Ajduković 10' (11m), 1:1 Džoja 18'
Igrač utakmice: Hrvoje Ajduković (Val)

U situaciji kada je još neizvjesna borba za opstanak, Valu je svaki bod bitan. Tako i ovaj u utakmici protiv Jadran (T), s kim su odigrali 1:1. Oba pogotka pala su u prvih dvadeset minuta igre; domaćin je najbolju obranu lige probio u desetoj minuti preko najstrože kazne i preciznog Ajdukovića. Gostima je izjednačenje donio Džoja osam minuta kasnije. Nakon toga je uslijedilo zatišje, barem što se tiče pogodaka. U drugim segmentima utakmice viđena je dinamična igra, uz čak četiri liječničke intervencije na utakmici. Val će svoju sudbinu, dok može, nastaviti krojiti u idućem kolu u Prološcu, a Jadran ide u Makarsku u borbu za drugo mjesto.

Val: Damjanović, Šimunović, Jurić, Suman, Ajduković, Aleksić (80. Polić), Pajčin (46. Šarić), Družianić, Banović, Cvjetković, Udovičić. Trener: Ante Milić

Jadran (T):Milaković, Marković (77. Begović), Marijančević, Krivić, Džoja (62. Trako), Divić, Radić, Bokšić, Pašalić, Koštić, Jović. Trener: Jurica Karabatić