ŽUPANIJSKA LIGA
U posljednjoj utakmici 23. kola 1. Županijske lige odigrane u nedjelju, nogometaši Vala u Dugom Ratu su ugrabili sva tri boda protiv Orkana.

Orkan – Val 0:2 (0:1)

Dugi Rat, stadion ŠRC Dalmacija
Suci: Mirko Odrljin, Branimir Poljak, Antonio Kontić
Strijelci: 0:1 Cvjetković 3', 0:2 Grbeša 90'+1'
Isključen igrač: 87' Josip Pavić (Orkan)
Igrač utakmice: Jure Cvjetković (Val)

Na gostovanju kod Orkana nogometaši Vala uspjeli su 'slomiti' domaćina rezultatom 2:0. Ključni dijelovi utakmice zbili su se na samom početku i na kraju. Prvo je ponajbolji pojedinac susreta Jure Cvjetković svoju momčad doveo u vodstvo već u trećoj minuti susreta, da bi u sudačkoj nadoknadi Grbeša zabio za konačnih 2:0. Taj isti igrač ušao je samo minutu prije pogotka. Val se dobro postavio protiv neugodnog domaćina, koji je utakmicu završio s igračem manje, te zasluženo sakupio vrijedna tri boda.

Orkan: Ordulj, Voloder, Grizelj, Dragošević, Mandurić, Tokić, Novaković (46. Radman), Bekavac, Pavić, Šarić, Mudnić-Pulje (72. Kraljević). Trener: Ervin Nazor

Val: Damjanović, Šimunović, Jurić, Suman, Ajduković, Plazibat, Pajčin (74. Šego), Cvjetković, Banovac, Polić (90. Grbeša), Udovičić. Trener: Ante Milić