ŽUPANIJSKA LIGA
U utorak je odigrana posljednja utakmica 22. kola 1. Županijske lige između Zmaja (M) i Vala. Bolja je bila domaća momčad rezultatom 2:1, čime je skočila na drugo mjesto prvenstvene ljestvice. No, u borbi za prvo mjesto to im neće puno značiti jer je Sloga u nedjelju osigurala naslov prvaka.

Zmaj (M) – Val 2:1 (1:1)

Makarska, stadion SC Makarska
Suci: Srećko Pleština, Ante Sočo, Luka Lisica
Strijelci: 1:0 Kljenak 5', 1:1 Družianić 14', 2:1 Kljenak 81'
Igrač utakmice: Petar Kljenak (Zmaj M)

U posljednjoj utakmici 22. kola nogometaši Zmaja na svom su terenu s 2:1 svladali Val. Domaćin je do vrijedna tri boda stigao na krilima raspoloženog Kljenka koji je postigao oba pogotka. Prvi je stigao već u petoj minuti, a prednost Zmaja anulirao je Družianić pogotkom za izjednačenje u 14. minuti susreta. Val je odolijevao raspoloženim domaćinima te je s druge strane pokušao ugroziti vrata Brkulja. Mreže su mirovale sve do 81. minute kada je spomenuti Kljenak ponovo zatresao mrežu Damjanovića. Spomenimo također da je u 71. minuti iz igre morao iskusni Vinko Šarić kojemu je u duelu stradala arkada.

Zmaj (M): Brkulj, Kulić, Dedić (71. Gojak), Lozina, Ćapin, Šarić, Antunović, Klinac (59. D. Rašić), Kljenak, Marić (46. Brnić), D. Rašić. Trener: Ante Vidulin

Val: Damjanović, Šimunović, Jurić, Suman, Ajduković, Pajčin, Biuk (51. Cvjetković), Banovac, Družianić, Polić (46. Šarić (71. Šego), Udovičić. Trener: Ante Milić