ŽUPANIJSKA LIGA
U subotu je odigrano pet utakmica 21. kola Županijske lige. Val je na domaćem terenu remizirao s Oskom odigravši 1:1. Bez pobjednika su također odigrali Zmaj (M) te Jadran (T), pa Sloga (M) u ponedjeljak ima prigodu proslaviti naslov prvaka. Taj dan igrat će se još i gradski derbi Jadrana i Goška s početkom u 16:30 sati u Kaštel Sućurcu.

Val – Osk 1:1 (0:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar

Suci: Mladen Labrović, Tino Babić, Antonio Kontić

Strijelci: 0:1 Matijašević 42', 1:1 Aleksić 67'

Igrač utakmice: Jure Matijašević (Osk)

Pristojnu podjelu bodova izvršili su nogometaši Vala i Oska u utakmici koja je bila posebna po tome što sudac Labrović nijednom nije posegnuo za javnom opomenom. Igra nije bila lijepa, ali nije nedostajalo pogodaka – po jedan sa svake strane. Matijašević je pred kraj prvog poluvremena doveo goste u vodstv, dok je sredinom drugog Aleksić izjednačio za Val. Ovim bodom Val je nastavio s prikupljanjem bodova na proljeću, što je znak dobrog rada u nastavku sezone.

Val: Damjanović, Šimunović, Jurić, Suman, Ajduković, Aleksić, Pajčin (46. Šarić), Družianić, Banovac, Udovičić (90. Cvjetković), Biuk (62. Plazibat). Trener: Ante Milić

Osk: Cvrlje, Mažurin, M. Bašić, P. Bašić, I. Bašić (80. Milanović-Trapo), Matijašević (71. I. Katić), M. Bašić, Plavša, Labrović, Marković, T. Katić (59. Ljubas). Trener: Zdravko Ćurković