ŽUPANIJSKI KUP
U srijedu su odigrane utakmice četvrtfinala Županijskog kupa. Kaštela su ostala na samo jednog predstavnika, budući da je Gošk u Solinu izgubio s visokih 6:0, dok je Jadran preko jedanaesteraca ušao u polufinale. Najuzbudljivije je bilo između Junaka i Sloge (M) u kojoj su gosti vodili 2:0 na poluvremenu, zatim izgubili 3:2 pogotkom u posljednjim trenucima utakmice.

Jadran (KS) – Omladinac 0:0 (4:3p)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Mladen Labrović, Matej Pavić, Tomislav Kujundžić Lujan
Jedanaesterci: 1:0 Dević, 1:1 Vrdoljak, 1:2 Bašić, 2:2 Grubišić, 3:2 Katić, 3:3 Kapitanović, 4:3 Erceg
Igrač utakmice: Marko Roso (Jadran KS)

Rulet jedanaesteraca odredio je polufinalista Županijskog kupa između Jadrana (KS) i Omladinca. Izrazito čvrsta utakmica u regularnom dijelu završila je bez pogodaka, premda je bilo prilika s obje strane. Jadran je u većini utakmice bio bolji, ali su gosti bili konkretniji. Prvo su u 50. minuti pogodili stativu, a onda u samom finišu utakmice propustili izvrsnu priliku za pobjedonosan pogodak. Potom je utakmica otišla na jedanaesterce, gdje se istaknuo domaći vratar Marko Roso s dvije obrane. Jadran će svog protivnika u polufinalu saznati na ždrijebu idućeg tjedna.

Jadran (KS): Roso, Erceg, Katić, Marić-Arić, Bodrožić, Buzov, Dević, L. Stefanović (74. Šimić), Biskupović (84. Stude), T. Stefanović (57. Šiškov), Grubišić. Trener: Pero Zokić

Omladinac: J. Radić, Galić, Perković, Ćopo, Podrug, Gagić (50. M. Radić), Bašić, Vrgoč (76. Vrdoljak), Kapitanović, Orlović (90. Božić), Šunjić. Trener: Valentino Roglić

Solin – Gošk 6:0 (3:0)

Solin, stadion Pokraj Jadra
Suci: Vesna Budimir, Ante Grčić, Antonio Kontić
Strijelci: 1:0 Šimunac 19', 2:0 Jurić 23', 3:0 Jurić 29', 4:0 Šimunac 47', 5:0 N. Zec 63', 6:0 Čeko 87'
Igrač utakmice: Deni Jurić (Solin)

Najteži poraz ove sezone nogometaši Goška doživjeli su u Solinu. Drugoligaš je bio prejak za kaštelansku momčad, vidjelo se to već u prvom poluvremenu kada su Jurić i Šimunac pogocima kreirali prednost od 3:0. Odmah na početku nastavka utakmice Šimunac je povisio rezultat, a do kraja je iz svoje mreže Ivanda još dva puta vadio loptu.

Solin: Guć, Tomas, Tomić, Ćurić (63. Ninčević), Mastelić, Barada, Zoungrana, Luetić, Taraš, Šimunac (56. Čeko), Jurić (71. Grubišić). Trener: Boris Pavić

Gošk: Ivanda, Bekavac (73. Rušnov), N. Zec, Baran (51. Blažević), Oršulić, Karaman, Đuras, Šunjić, Projić (78. Kovačević), Šarić, Bučić. Trener: Radoslav Tomas