U derbiju 17. kola 2. HRL – jug rukometašice Marine Kaštela pobijedile su Trogir 58 u izravnoj borbi za treće mjesto rezultatom 23:18.

Marina Kaštela – Trogir 58 23:18 (11:10)
Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani

Suci: Zoran Kaleb, Ante Repeša
Igrač utakmice: Marija Pintar (Marina Kaštela)

Bila je to odlučujuća utakmica za prestižno treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Trogiranke su ušle u utakmicu s bodom prednosti, ali već na samom početku utakmice Marinke su pokazale da će se stvari ubrzo promijeniti. Imale su vodstvo od 6:3 nakon deset minuta igre, no kad su se Trogiranke probudile, ubrzo je semafor pokazivao 6:7. Do kraja poluvremena Marina ipak uspijeva stići do vodstva te na predah odlaze s pogotkom prednosti. Odličan start drugog dijela dao im je vodstvo od 15:11 te je nakon toga bilo puno lakše doći do vrijedne pobjede.

Marina Kaštela: N.Strmečki (5), A. Jurko (2), Pintar (6), Karanušić (2), Jurko, Šarić (6), Kragić (2), Lučić, Bradarić-Šljujo, Ćoko, Varnica, Krželj (1). Trenerica: Željka Kovač

Trogir 58: Juranović, Sesar (4), Čaleta (3), Nuić (1), Bolanča (1), Piteša (2), Radić (1), S. Vidović (2), Pavković, K. Vidović, Tomić (1), Damjanović (1), Duran, Bodrožić (2). Trener: Ivo Grga