Odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela slavili su i u uzvratnoj utakmici polufinala doigravanja za prvaka. Identičnim rezultatom iz prve utakmice (3:0) bili su bolji od Rijeke i tako postali prvi finalisti.

Rijeka – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(23:25, 22:25, 17:25)

Rijeka, dvorana Mladosti
Suci: Miroslav Milinović, Tajana Kramar Šandl

Kaštelani su tamo gdje trebaju biti – u finalu! Izboreno je zasluženo, ali uz dodatnu muku u Rijeci. Očekivala se takva utakmica jer su Riječani morali odigrati najbolje no ikad ako su htjeli pobijediti Mladost u ulaznoj formi. Prva dva seta bila su rezultatski neizvjesna, a domaćina su najviše u prvom setu koštale pogreške u napadu. S visokih 2:0 za Kaštelane je sve bilo lakše, pa su tako treći set s 25:17 doveli do kraja za zasluženo slavlje.

Rijeka: Pavlović, Stanić, Ličina, Osojnak, Krmpotić, Marković, L. Lasić, Banko, D. Lasić, Janjanin, Bogdanović, Smiljanić, Jurčević, Colnar. Trener: Velimir Liverić

Mladost Ribola Kaštela: Višić, Rupert, Perić, Kulušić, Vanegas, Matoković, Krivić, Šuker, Zeljković, Jo. Melvan, Pervan, Palić. Trener: Ivan Rančić