ŽUPANIJSKA LIGA
Sedamnaesto kolo 1. Županijske lige zaključeno je u nedjelju utakmicom između Orkana i Goška. Rezultatom 1:1 obje momčadi uzeli su po zasluženi bod.

Orkan – Gošk 1:1 (1:1)

Dugi Rat, stadion Dalmacija
Suci: Dinko Kukulj, Luka Lisica, Tomislav Kujundžić Lujan
Strijelci: 0:1 Đuras 18', 1:1 Šarić 33'
Igrač utakmice: Deni Đuras (Gošk)

Nogometaši Goška ostali su neporaženi i petu prvenstvenu utakmicu zaredom. Dolazak u Dugi Rat očekivao je veći broj pogodaka s obzirom da obje momčadi vole zabijati ove sezone, ali podjela bodova i više je nego dovoljna i zaslužena. Gosti su prvi došli do prednosti kada je Đuras u 18. minuti pronašao put do Orduljove mreže. No, nakon pola sata igre rezultat je bio izjednačen; obrana Goška nije uspjela zaustaviti Šarića koji je zabio za 1:1. Bio je to njegov šesnaesti pogodak ove sezone u sedamnaest utakmica! Drugo poluvrijeme proteklo je u taktičkom nadmetanju s obje strane, a pogoci su izostali pa je bodova tako bila najrealniji ishod.

Orkan: Ordulj, Voloder (68. Ivanišević), Grizelj, Dragošević, Mandurić, Tokić, D. Klarić (75. Kraljević), Šarić, Grubiša, Bekavac (83. N. Klarić), Baraban. Trener: Ervin Nazor

Gošk: L. Zec, Bučić, N. Zec, Baran, Alfirević, Oršulić, Đuras, Karaman (60. Šunjić), Projić (87. Kovačević), Šarić, Duvnjak (71. Ercegovac). Trener: Radoslav Tomas