Košarkaši Ribole Kaštela zaustavljeni su u 21. kolu Prve muške lige izgubivši od Zapruđa 79:84. Kolo prije kraja prvenstva Kaštelani se nalaze na osmoj poziciji.

Ribola Kaštela – Zapruđe 79:84
(21:21, 20:26, 25:21, 13:16)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Luka Kardum, Ante Bralić, Frane Mjeda
Igrač utakmice: Ivan Rašetina (Ribola Kaštela)

Pobjednički niz Ribole nije se uspio proširiti na petu pobjedu zaredom. Bolja od njih bila je momčad Zapruđa koja ih je na domaćem parketu svladala s 84:79. Jako izjednačenu prvu četvrtinu 'probili' su gosti pred kraj poluvremena kada su uspjeli doći do 45:35 te prvo poluvrijeme završiti sa šest koševa prednosti. U nastavku su Kaštelani bili konkretniji, pa se tako i zaostatak otopio na minimum. Pet minuta kraja domaći igrači imali su 73:71, no gosti do kraja ipak uspjevaju zadržati mirnoću pod obručem za pobjedu.

Ribola Kaštela: Vidović, Biočić, Bilandžić (21), Sanader, Krešić (6), Marasović (6), Vručinić (24), Murko, Vujević, Elez, Rašetina (20), Pruže (2).

Zapruđe: Jarnjak (1), Gavranović (6), Radulović, Joksimović (5), Montana (12), Vrlika (22), Stanić (16), Turić (6), Mihalić (5), Raič (12).