Do četvrte uzastopne pobjede košarkaši Ribole Kaštela stigli su u 20. kolu Prve muške lige kod Rudeša rezultatom 97:88.

Rudeš – Ribola Kaštela 88:97
(27:19, 21:31, 17:29, 23:18)

Zagreb, dvorana Sutinska vrela
Igrač utakmice: Ivan Rašetina (Ribola Kaštela)

Na gostovanju kod Rudeša košarkaši Ribole Kaštela produžili su pobjedničku formu za još jednu utakmicu. Do pobjede su stigli odličnom igrom u drugoj i trećoj četvrtini, čime su nadoknadili zaostatak te preokretom napravili dovoljnu razliku za pobjedu. Ono što su Kaštelani sami tijekom sezone propuštali u drugom poluvremenu, sada su napokon realizirali jer je upravo drugo poluvrijeme bila prekretnica susreta. Domaćin je bolje otvorio utakmicu te se nakon prve četvrtine našao u značajnoj prednosti. Ona se do kraja poluvremena istopila i prešla u korist Ribole za samo dva poena (48:50). No, u trećoj četvrtini Ribola je napravila odličnu seriju koja je na trenutak dovela na 18 koševa prednosti. Uporni Rudeš uspio je vratiti susret u neizvjesnost (88:84, 90:86), ali ovoga puta Ribola je izdržala do kraja.

Čak tri košarkaša Ribole postigla su dvadeset i više koševa (Bilandžić, Vručinić, Rašetina), ali epitet igrača utakmice ipak ide Rašetini koji je 21 košu dodao devet skokova i četiri asistencije.

Rudeš:Zebić (21), Jurič (18), Zadro, Galić (10), Nakić-Vojnović (4), Cvitković (25), Torić (3), Ljubičić (5), Buzjak, Ivanković, Perković (2), Krolo.

Ribola Kaštela: Vidović, Biočić (10), Bilandžić (20), Sanader, Krešić, Marasović (16), Vručinić (23), Murko, Vujević, Elez (1), Rašetina (21), Pruže (6).