ŽUPANIJSKA LIGA
U 16. kolu 1. Županijske lige nogometaši Goška i Vala izveli su nogometni 'show' s ukupno sedam pogodaka. Na kraju je pobjeda pripala Gošku rezultatom 4:3. Jadran (KS) izgubio je od imenjaka iz Tučepa s minimalnih 1:0.

Gošk – Val 4:3 (2:1)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Srećko Pleština, Damir Silić, Mario Vrkić
Strijelci: 1:0 Projić 15', 1:1 Aleksić 31', 2:1 Projić 35', 3:1 N. Zec 60', 3:2 Družianić 68', 4:2 Duvnjak 76', 4:3 Pajčin 90'+3'
Igrač utakmice: Ivan Projić (Gošk)

Prava nogometna ljepotica viđena je na stadionu u Kaštel Gomilici u gradskom derbiju između Goška i Vala. Palo je čak sedam pogodaka, od čega ih je najviše iz mreže morao vaditi gostujući vratar Damjanović. Domaćin je poveo u 15. minuti preko Projića, no nakon pola sata igre bilo je 1:1 zahvaljujući Aleksiću. Samo pet minuta kasnije Projić je drugim pogotkom donio drugo vodstvo Gošku i nešto mirniji predah. Gošk je još više zakoračio pobjedi u 60. minuti kada je Nikola Zec zabio za 3:1. Upornost gostiju isplatila se u 68. minuti, Družianić je najbolje reagirao u kaznenom prostoru i smanjio na 3:2. Mreža nije dugo mirovala, u 76. minuti Duvnjak je iskoristio kazneni udarac za 4:2, a poraz Vala ublažio je Pajčin u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Gošk: L. Zec, Rušnov, N. Zec, Baran, Oršulić, Karaman (63. Šunjić), Đuras, Bučić (74. Ercegovac), Projić (85. Alfirević), Šarić, Duvnjak. Trener: Radoslav Tomas

Val: Damjanović, Stanković (46. Šimunović), Jurić, Galić, Ajduković, Suman, Plazibat (67. Biuk), Pajčin, Aleksić, Banovac, Udovičić (59. Družianić). Trener: Ante Milić

Jadran (KS) – Jadran (T) 0:1 (0:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Marin Sokol, Ivica Grepo, Antonio Kontić
Strijelac: 0:1 Koštić 66'
Igrač utakmice: Marin Koštić (Jadran T)

Minimalan poraz Jadranu (KS) nanio im je imenjak iz Tučepa. Jedini pogodak na utakmici djelo je Marina Koštića u 66. minuti susreta. Manjak pogodaka na utakmici 'zamijenili' su kartoni – čak devet žutih podijelio ih je glavni sudac Marin Sokol. Bila je to čvrsta i tvrda utakmica s malo izglednih prilika, a opet u nešto boljoj izvedbi gostiju koji su iz Sućurca otišli sa sva tri boda.

Jadran (KS): Dude, Erceg, Renić, Marić-Arić, Bodrožić, Buzov (79. Kapitanović), Dević, L. Stefanović (62. Šiškov), Biskupović, T. Stefanović, Grubišić (76. Ratković). Trener: Pero Zokić
Jadran (T): Milaković, Krivić, Džoja, Begović (58. Jović), Sočo, Divić, Šalinović, Bokšić, Pašalić, Koštić (90. Markotić), Trako. Trener: Jurica Karabatić