ČETVRTFINALE DOIGRAVANJA
U srijedu su odigrane tri utakmice četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske u odbojci. Mladost Ribola Kaštela je s 3:0 svladala Kitro Varaždin pa će tako s velikim 'kapitalom' otići na uzvrat ovog vikenda.

Mladost Ribola Kaštela – Kitro Varaždin 3:0
(25:16, 25:15, 25:23)

Suci: Ante Jukić, Toni Ivković

Ono što se očekivalo to se i ostvarilo, kaštelanska Mladost bila je bolja od Kitro Varaždina. Za nešto više od sat vremena Mladost je opravdala status favorita i zagazila jednom nogom prema polufinalu. Gosti su teško dolazili do prigode pored vidno boljih domaćina. Mladost je u prva dva seta imala sporiji start, a onda bi sredinom seta nanizala nekoliko poena za uvjerljivu prednost. Tek u trećem setu viđen je veći otpor Varaždinaca i to kada su domaćini popustili s tempom. No čista pobjeda nije dolazila u pitanje.

Mladost Ribola Kaštela: Višić, Rupert, Perić, Kulušić, Vanegas, Matoković, Krivić, Šuker, Zeljković, Jo. Melvan, Pervan, Palić, Bašić. Trener: Ivan Rančić

Kitro Varaždin:Somođi, Miklošić, Stanić, Juren, Goričanec, Kolarec, Žganec, Čilaš, Nevžala, Jošić. Trener: Ivica Đolonga