Košarkaši Ribole Kaštela produljili su svoj pobjednički niz na tri pobjede visokim slavljem nad Jazinama 102:78. Devetnaesto kolo bilo je puno visokih rezultata, uz Ribolu su 'stotku' još dosegli Dubrava i Sonik Puntamika.

Ribola Kaštela – Jazine Arbanasi 102:78
(28:15, 18:24, 30:12, 26:27)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Leo Roglić, Marko Živaljić, Frane Mjeda
Igrač utakmice: Marin Vručinić (Ribola Kaštela)

Kad se 'špina' otvori, onda vidimo Ribolu u ovakvom izdanju: prestignuta stotka po drugi put ove sezone i visoka pobjeda nad Zadranima. Do sada je bilo poznato za Kaštelane da bi u drugom poluvremenu pali, no ovog puta u nastavku su odigrali možda najbolji drugi dio i zasluženo pobijedili. Gosti su se držali do kraja prvog poluvremena, iako je na momente Ribola pobjegla na 14 razlike. Na početku drugog dijela gosti su imali samo tri koša razlike, a onda je uslijedila serija Ribole u kojem je nezaustavljivo odlazila do trijumfa.

Još jednu odličnu utakmicu odigrao je Marin Vručinić. S postignutih 30 koševa i deset asistencija s pravom uzima epitet igrača utakmice, a 'double double' učinak ostvario je i Rašetina sa 10 koševa i skokova.

Ribola Kaštela: Vidović (3), Biočić (4), Bilandžić (11), Sanader (10), Krešić (6), Marasović (12), Vručinić (30), Murko, Vujević (2), Elez (10), Rašetina (10), Pruže (4).

Jazine Arbanasi:Anzulović (12), Gulam (12), Škara (3), Franov, Šoba (8), Petković (14), Bajzek, Galabov (8), Preston Bungei (4), Vranješ.