ŽUPANIJSKA LIGA
U preostale dvije utakmice 14. kola 1. Županijske lige Jadran (KS) je u nedjelju s 2:0 svladao gradskog rivala Vala, dok je Osk s minimalnih 1:0 svladao Postira.

Jadran (KS) – Val 2:0 (2:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Mateo Boljat, Toni Ćelić, Luka Lisica
Strijelci: 1:0 Biskupović 20', 2:0 Dević 37'
Igrač utakmice: Stipe Dević (Jadran KS)

Prvo poluvrijeme bilo je dovoljno sućuračkoj momčadi da pokaže tko je 'gazda' u međusobnim dvobojima Jadrana i Vala. Pogotcima Biskupovića u 20. i Devića u 37. minuti domaća je momčad ostvarila veliku prednost od 2:0 u prvom poluvremenu, te je istu očuvala do kraja utakmice. Valova mladost nije efikasno rješavala svoje prilike, a dodatni demotivacijski moment za njih dogodio se u 71. minuti kada im je trener Ante Milić udaljen s klupe zbog verbalnog napadanja suca. Jadran je pobjedom skočio na šesto mjesto, dok je Val još uvijek ugrožen pri dnu ljestvice.

Jadran (KS): Dude, Erceg, Katić, Marić-Arić, Bodrožić, Buzov (49. Šiškov), Dević, L. Stefanović (83. Stude), Biskupović, T. Stefanović, Grubišić (72. Kapitanović). Trener: Pero Zokić

Val: Damjanović, Banovac, Jurić, Galić, Ajduković, Pajčin (46. Polić), Suman (58. Stanković), Plazibat, Radanović (78. Biuk), Aleksić, Udovičić. Trener: Ante Milić