Na otvaranju proljetnog dijela prvenstva nogometaši Goška remizirali su s Omišem. Iako su imali prednost od 1:0 i pola sata igrača više, gosti su pred kraj uspjeli izjednačiti. Kaštelanski derbi između Jadrana i Vala prebačen je za nedjelju u 15 sati na stadionu u Kaštel Sućurcu.

Gošk – Omiš 1:1 (0:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Luka Milin, Srećko Pleština, Tomislav Kujundžić Lujan
Strijelci: 1:0 Duvnjak 54' (11m), 1:1 Kuvačić 88'
Isključen igrač: 63' Ivan Ribičić (Omiš)
Igrač utakmice: Ante Kuvačić (Omiš)

Igrač više nije bio dovoljan Gošku da stigne do pobjede na startu proljetnog dijela sezone. U tvrdoj i borbenoj utakmici, prvo poluvrijeme nije donio mnogo šansi. Vratari nisu imali previše posla, pa se pogotku težilo u nastavku utakmice. Goškovci su uspjeli povesti u 54. minuti preko Duvnjaka, koji je bio precizan iz kaznenog udarca. Deset minuta kasnije gosti su ostali s igračem manje, jer je zbog verbalnog vrijeđanja suca 'pocrvenio' Ivan Ribičić. Činilo se kako će to ići na ruku domaćima, no s tim se nije složio Kuvačić koji je u 88. minuti zakucao mrežu Luke Zeca za vrijedan bod u gostima.

Gošk: L. Zec, Bekavac (69. Alfirević), N. Zec, Baran, Oršulić, Karaman (61. Šunjić), Đuras, Bučić, Projić, Šarić, Duvnjak (81. Ercegovac). Trener: Radoslav Tomas

Omiš: Škorić, Kuvačić, Ribičić, Pivčević (74. Zemunik), Pirija (58. Humačkić), Balić, Vučemil, Vojnović, Lozić, Bilić, Imeri. Trener: Ante Vitaić