Ni u trećoj uzastopnoj utakmici Ribola Kaštela nije uspjela doći do pobjede, rezultatom 94:89 izgubili su od Dubrave. U derbiju kola između Agrodalma i Sonika Puntamike gostujuća momčad zadržala je vrh tablice tijesnom pobjedom nakon dva produžetaka rezultatom 117:113.

Dubrava – Ribola Kaštela 94:89
(18:25, 24:13, 27:24, 25:27)

Zagreb, dvorana Dubrava
Suci: Franko Gracin, Hrvoje Muhvić, Mario Huzjak
Igrač utakmice: Stipe Čubrić (Dubrava)

Izgubili, ali ne i poraženi. Tako bi se moglo reći nakon utakmice Kaštelana kod Dubrave. Nakon dvije teške utakmice protiv konkurenata za naslov, Ribola je u još jednoj takvoj odigrala najbolje. Sreća ih nije pomazila, ali im je barem pokazala da se mogu nositi s boljim momčadima.

Ribola je još jednom odlično otvorila susret, pa nakon prve četvrtine imala sedam koševa prednosti. Ta se razlika povećala početkom druge četvrtine na +12, no probuđena Dubrava ipak do poluvremena uspijeva preokrenuti rezultat u svoju korist (42:38). U drugom poluvremenu Ribola je dobro parirala Dubravi, a uz par dobrih akcija uspijevaju ponovo doći do pozitivnog rezultata (57:52). Nakon toga domaćin ubacuje u brzinu više pa do ulaza u posljednju dionicu ponovo dolazi do vodstva (69:62). U četvrtoj četvrtini Ribola se tek pred kraj uspjela približiti na četiri razlike, no tada je već bilo prekasno za senzacionalan preokret.

Epitet igrača utakmice ponio je Stipe Čubrić s 15 poena, 12 asistencija te šest skokova, a raspoložen je bio i Smolić sa 23 poena. Kod Ribole najefikasniji Bilandžić (19) i Vručinić (20).

Dubrava: Čubrić (15), Filić, Perić (16), Kos, Majić (9), Šimović (11), Šutalo (7), Smolić (23), Kušec (10), Jelenek. Trener: Darko Krunić

Ribola Kaštela: Vidović, Biočić (16), Bilandžić (19), Sanader, Krešić (2), Marasović (15), Vručinić (20), Murko, Elez (5), Rašetina (10), Pruže (2). Trener: Damir Rančić