U susretu 8. kola drugog dijela odbojkaške Superlige zagrebačka Mladost s uvjerljivih 3:0 svladala je najvećeg rivala Mladost Ribolu Kaštela.

Mladost – Mladost Ribola Kaštela 3:0
(25:21, 25:18, 25:16)

Zagreb, dvorana Dom odbojke
Suci: Milan Rajković, Bojan Brlas

Zagrepčani su se još jednom pokazali kao prevelik zalogaj za kaštelansku momčad. S uvjerljivih 3:0 ispraćeni su iz Doma odbojke, čime je domaćin zadržao sjajan, stopostotan niz u prvenstvu. Jedini konkretan otpor gostiju mogli smo vidjeti u prvom setu kada su, unatoč prednosti domaćina, uspjeli zadržati razmak pred kraj seta (20:19, 21:20), ali tada je Mladost povela s 1:0. U iduća dva seta vidjela se trenutna razlika, o kojoj svjedoči i sam rezultat 25:18 te 25:16. Tako su Zagrepčani nastavili 'galopirati' prema obrani naslova, dok Kaštelani jedino mogu proslaviti 'kiks' Rijeke, čime im je olakšana borba za drugo mjesto.

Mladost: Đirlić, Sabljak (6), Radoš, Nikačević (7), Mitrašinović, Bakonji, Sedlaček (10), Jurić, Prlić (4), Marelić (11), Krnić (4), Dukić (9). Trener: Radovan Malević

Mladost Ribola Kaštela: Višić (2), Rupert (4), Perić (6), Kulušić (1), Vanegas (8), Matoković (10), Šuker (7), Zeljković (3), Cikojević, Jo. Melvan, Pervan, Palić. Trener: Ivan Rančić