U uzvratnoj utakmici polufinala odbojkaškog kupa Kaštela Cemex nije uspjela iznenaditi domaću ekipu. Mladost je ušla u svoje novo finale uvjerljivom pobjedom od 3:0.

HAOK Mladost – Kaštela Cemex 3:0
(25:15, 25:11, 25:18)
Zagreb, dvorana Dom odbojke
Suci: Bojan Brlas, Goran Brozić

Zagrebačka Mladost i dalje je težak zalogaj za svaku ekipu u Hrvatskoj. U još jedno finale odbojkaškog kupa plasirale su se pobjedom od 3:0 nad Kaštela Cemexom. Gošće su pratile tempo samo u prvom setu, kada su bile u egalu do 10:10, a onda nastupa uspješna serija domaće ekipe koja bježi do vodstva od 1:0. Drugi set brzo je završio, samo jedanaest poena uspjele su uhvatiti 'Malene', a u trećem je priča završena.

Mladost će u finalu igrati protiv Rijeke koja je i u drugoj utakmici svladala Ennu Vukovar rezultatom 3:1.

HAOK Mladost: Matić, Pavičić (13), Butigan (7), Rajković, Štimac (2), Grbavica (7), Volmut (10), Pažin (2), Freund (1), Lukić, Vrbanc (4), Jurišić (11). Trener: Saša Ivanišević

Kaštela Cemex: Ninčević (2), Stanović (17), Prkačin (4), Ljulj, Rimac (1), Karaula, Rodin (4), Glavina, Papić (1), Kutrović (4), Sudar, Matas. Trener: Zoran Grgantov