Marina Kaštela doživjela je novi prvenstveni poraz izgubivši na gostovanju od Enne Vukovar rezultatom 3:0. Ovim porazom Marina je ponovo zasjela na dno ljestvice.

Enna Vukovar – Marina Kaštela 3:0
(25:17, 25:16, 25:22)

Vukovar, dvorana OŠ Dragutin Tadijanović
Suci: Bojan Bardić, Ernesta Dubac

Kaštelanske odbojkašice nisu uspjele po prvi put ove sezone zaredati drugu utakmicu s bodovima. Vukovarke su bile za stupanj bolje, što i pokazuje uvjerljiv rezultat. Otvaranje utakmice bilo je prilično izjednačeno, malo su vodile gošće pa domaća ekipa. Tako je bilo sve do 11:12 kada Vukovarke preuzimaju inicijativu, bježe na 16:12 i 20:15 za mirno osvajanje prvog seta.

U drugom su domaće odbojkašice bile konkretnije. Odmah su uspostavile prednost koja je do prvog time-outa iznosila 12:6. Već tada vidjelo se u kojem smjeru ide drugi set, pa s 25:16 stižu do velikih 2:0. Ništa bitno drugačije nije bilo ni u trećem setu. Enna je kontrolirala set uz vodstvo od pet do šest razlike, a premda je Marina imala dvije mini-serije poena to ipak nije bilo dovoljno za osvajanje seta.

Enna Vukovar: Mujan, Ćirić, Nikšić, Majer, Novalić, Bilić, Kovač, Lukić, Kelava, Savić. Trener: Ivana Džamarija

Marina Kaštela: Botić, Grizelj, Šolić, Dežulović, Rožić, K. Zdilar, Jureta, J. Zdilar, Terzievska, Brakus, Karadža. Trener: Milorad Krunić