U unaprijed odigranoj utakmici 12. kola odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela slavili su u Nedelišću protiv Centrometala rezultatom 3:0.

Centrometal – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(15:25, 16:25, 24:26)

Nedelišće, dvorana Aton
Suci: Dominik Raca, Igor Pihler

Utakmica dvanaestog kola odbojkaške Superlige između Centrometala i kaštelanske Mladosti unaprijed je odigrana u utorak u dvorani Aton u Nedelišću. Kaštelani su očekivano stigli do nove prvenstvene pobjede, čime su stigli do dvadesetog boda.

Do pobjede Kaštelani su stigli prilično lako, prva dva seta suvereno su vladali parketom i već u ranoj fazi utakmice uspostavili rezultatsku prednost koju nije bilo teško sačuvati do osvajanja seta. Tek u trećem setu mogli smo vidjeti borbenijeg domaćina koji je imao vodstvo gotovo cijeli set, sve do 20:20 kada gosti preuzimaju kontrolu i zaključuju pobjedu na 26:24.

Centrometal: Marcius, Vincek, Ivančić, Juras, Palinkaš, Posavec, Novak, Zelenika, Čičković, M. David, Rihtarec, Vuk, V. David. Trener: Siniša Novak

Mladost Ribola Kaštela: Višić, Rupert, Perić, Kulušić, Matoković, Krivić, Glaurdić, Šuker, Cikojević, Palić, Pervan. Trener: Ivan Rančić