Osmo kolo odbojkaške Superlige donio je najveći hrvatski derbi po drugi put ove sezone. Pobjedu je ponovo odnijela zagrebačka Mladost rezultatom 3:0.

HAOK Mladost – Mladost Ribola Kaštela 3:0
(30:28, 25:16, 25:17)
Zagreb, dvorana Dom odbojke
Suci: Milan Rajković, Bojan Brlas

Mladost Ribola Kaštela nije sretno izašla iz dvoboja sa svojim najvećim rivalima. U samo dva tjedna Zagrepčani su im nanijeli drugi poraz, treći ukupno ove sezone. Jedino zanimljiv bio je prvi set pun rezultatske neizvjesnosti. Kaštelani su uglavnom bili u vodstvu, imali su čak 21:17 te set loptu pri 28:27, ali im ništa od toga nije bilo dovoljno za osvojiti set. Druge mogućnosti nije bilo jer su domaćini u sljedeća dva seta s lakoćom gradili svoj napad i postavljali svoju obranu, a greške Kaštelana pri smeču skupo su ih koštale.

HAOK Mladost: Sabljak, Radoš, Nikačević, Mitrašinović, Bakonji, Sedlaček, Šarčević, Mišura, Jurić, Prlić, Marelić, Krnić, Dukić, Mihalj. Trener: Radovan Malević

Mladost Ribola Kaštela: Višić, Rupert, Perić, Kulušić, Matoković, Šuker, Cikojević, Jo. Melvan, Pervan, Ja. Melvan. Trener: Ivan Rančić