Dugo vremena prošlo je otkako su sva tri kaštelanska kluba ostvarila pobjedu u prvenstvu. To se ponovo dogodilo u 13. kolu Županijske lige, Jadran, Gošk i Val ubilježili su ukupno maksimalni broj bodova pred zimsku stanku.

Jadran (KS) – Osk 3:0 (1:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinjski
Suci: Marin Sokol (Makarska), Luka Milin (Split), Mladen Martin Pauk (Split)
Strijelci: 1:0 Ratković 13', 2:0 Biskupović 63', 3:0 Grubišić 77'
Igrač utakmice: Miro Grubišić (Jadran KS)

Na lijep način nogometaši Jadrana završili su turbulentni prvi dio sezone, pun uspona i padova. U susretu 13. kola ugostili su Osk kojeg su zasluženo svladali rezultatom 3:0. Već u ranoj fazi utakmice domaći su stigli u vodstvo preko Ratkovića, a posao su u drugom poluvremenu dovršili Biskupović i Grubišić. Ovom pobjedom Jadran se primaknuo borbi za drugo mjesto, iskoristivši kikseve konkurenata.

Jadran (KS): Roso (36. Bebić), Erceg, Grančić, Marić-Arić, Buzov, Šimić (76. Gazibara), Dević, L. Stefanović, Ratković (59. Biskupović), T. Stefanović, Grubišić. Trener: Pero Zokić

Osk:Cvrlje, Dolić, Galić, M. Bašić, Radović (70. Vojković), Matijašević, M. Bašić, Ljubas (58. Milanović-Trapo), Plavša, Labrović, P. Bašić (74. Munivrana). Trener: Zdravko Ćurković

Gošk – Poljičanin 1921 4:1 (3:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Dinko Kukulj (Imotski), Ante Milinović (Split), Mario Vrkić (Solin)
Strijelci: 1:0 Bučić 28', 2:0 Bučić 41', 3:0 Konsa 45', 4:0 Đuras 80', 4:1 Aničić 90'
Igrač utakmice: Ivan Bučić (Gošk)

Goškovci su u 13. kolu prekinuli mini seriju loših rezultata pobijedivši Poljičanin 1921 s visokih 4:1.  Domaćin je pitanje pobjednika praktički riješio već u prvom poluvremenu kada su nakon prvih četrdeset i pet minuta imali tri gola prednosti. Za to se pobrinuo dvostruki strijelac i ponajbolji igrač susreta Ivan Bučić te Konsa. Nešto mirnije drugo poluvrijeme, barem što se tiče pogodaka, prekinuo je Đuras pogotkom u 80. minuti za 4:0, da bi Aničić pred sudačku nadoknadu smanjio za konačnih 4:1.

Gošk: L. Zec, Nevešćanin, V. Šarić (84. Keran), Alfirević, Karaman, Vidović, Bučić, Projić (68. Đuras), A. Šarić, Duvnjak (77. D. Šarić), Konsa. Trener: Radoslav Tomas

Poljičanin 1921: Marić, Nižić (81. Prkačin), Bota (66. Giljanović), Žure (46. Ezgeta), Muše, Mazalin, Aničić, Grabar, Jurčić, Petričević, Miketek. Trener: Romeo Vulas

Omladinac – Val 1:2 (1:2)

Vranjic, stadion SC Kava
Suci: Christian Vrdoljak (Opatija), Marko Bešlić (Solin), Nikola Večernik (Split)
Strijelci: 0:1 Radanović 6', 0:2 Polić 13', 1:2 Perković 32'
Igrač utakmice: Frane Polić (Val)

Valova bodovna suša napokon je prekinuta! Dogodilo se to u posljednjoj utakmici pred zimsku stanku na gostovanju kod Omladinca. Bilo je 2:1 za Val, a sva tri pogotka pala su u prvom poluvremenu. Sjajan početak gostiju donio im je golgeterski 'blitzkrieg' – u trinaestoj minuti semafor je pokazivao velikih 2:0 za Val, po zaslugama Radanovića i Polića. Omladinac, koji inače do sada nije postizao puno pogodaka, protiv Valove mladeži nije uspio preokrenuti rezultat. Uspjeli su samo u 32. minuti preko Perkovića smanjiti na 2:1, no taj rezultat ostao je i sat vremena kasnije kada je sudac Vrdoljak odsvirao posljednji zvižduk.

Omladinac: Puharić, Galić, Lozić (65. Gagić), Murillo, Baić, Franić (68. Orlović), Nerlović, Perković (82. Podrug), Bokšić, Vrdoljak, Šunjić. Trener: Valentino Roglić

Val:Andabak, Šimunović, Suman, Stanković (90. Lagator), Čurković, Plazibat (71. Šego), Banovac (81. Bilić), Družianić, Radanović, Roje, Polić. Trener: Stipe Valenta