Rukometaši Ribole Kaštela upisali su novu pobjedu. Rezultatom 26:18 svladali su Trogir u gostima i tako zadržali treće mjesto.

Trogir – Ribola Kaštela 18:26 (5:14)

Trogir, dvorana Vinko Kandija, gledatelja 600
Suci: Marko Duspara (Velika Gorica), Hrvoje Rogić (Velika Gorica)
Igrač utakmice: Tony Ilić (Ribola Kaštela)

Na neugodnom gostovanju kod Trogira Ribola je ostvarila važnu pobjedu kojom je ostala u priključku za vodećim dvojcem. Za kaštelansku momčad ovo je bila jedna od najboljih predstava u obrani ove sezone – samo pet primljenih pogodaka u prvom poluvremenu dali su krila napadačkoj snazi koja je množila njihovu prednost. U drugom poluvremenu Ribola je u dva navrata imala jedanaest pogodaka razlike, pa je već tada bilo jasno kome pripadaju bodovi.

Zanimljivo, čak četiri igrača postigla su po šest pogodaka u ovoj utakmici – i to po dva iz svake momčadi. No, epitet igrača utakmice ipak ide krilnom igraču Iliću.

Trogir: Maljković, Špika (1), Viljac, Piteša (2), Drnasin, Milat, Brkan, Baković, Pavičić (2), Grbeša (1), Trivković, Jažo, Jakeljić (6), Plazibat (6), Rogulj. Trener: Boris Popović

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić (6), Milas (3), Pavlov, Ivanda (1), Krokar, Javorčić (1), Papić (2), Bujas, Milinović, Kovačević, Fistonić (6), Mirat, Tukić, Vujičević (4), Mikas (3). Trener: Davor Bujas