Odbojkaši Mladost Ribole Kaštela vratili su se pobjedama u domaćem prvenstvu. Na svom parketu svladali su Rovinj rezultatom 3:1, a u derbiju kola HAOK Mladost s glatkih 3:0 ispratila je Rijeku.

Mladost Ribola Kaštela – Rovinj 3:1
(22:25, 25:9, 25:16, 25:12)

Suci: Toni Ivković, Ante Jukić
Igrač utakmice: Ivan Matoković (Mladost Ribola Kaštela)

Kaštelani su ponovo na pobjedničkoj stazi. Protiv Rovinja su opravdali status favorita, premda su nakon prvog seta bili u zaostatku. Prilično tijesan početak Mladost je malo 'razbila' pobjegavši na 18:14, no sa šest uzastopnih poena gosti se vraćaju u set te sa 25:22 poveli s 1:0. Nakon toga Mladost je potpuno preuzela konce igre pa je s ekspresnih 25:9 izjednačila, da bi u sljedeća dva seta, uz malo sporiji start, dokrajčila goste.

Pobjedu domaćih predvodio je Ivan Matoković sa 15 poena, a pratili su ga Glaurdić i Šuker sa 12 i 14 poena.

Mladost Ribola Kaštela: Višić, Rupert, Perić, Kulušić, Matoković, Glaurdić, Šuker, Cikojević, Jo. Melvan, Ja. Melvan, Pervan, Palić. Trener: Ivan Rančić

Rovinj: G. Sponza, Lukić, Hrelja, Malusa, Fatorić, R. Poropat, Šetić, V. Poropat, S. Sponza, Matić, Rovis, Kenjar, Janko. Trener: Goran Jovanović