I u sedmom kolu 1. HRL – jug rukometaši Ribole Kaštela bili su uspješni, rezultatom 32:25 svladali su Solin i tako zadržali priključak na vrhu.

Ribola Kaštela – Solin 32:25 (16:11)
Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani, gledatelja 400
Suci: Ante Pavić (Zadar), Mate Torbarina (Zadar)
Igrač utakmice: Davor Vujičević (Ribola Kaštela)

Protiv posljednje momčadi prvenstva kaštelanski rukometaši su se lako obračunali. Sedam pogodaka razlike prikazuje realno stanje na parketu, iako je Ribola rezultat posebice poboljšala u drugom poluvremenu. Gosti su držali korak prvih par minuta, a onda su se domaćini odlijepili i u prijelazu s prvog na drugi dio utakmice stigli do devet golova prednosti (20:11). Dobar tempo održao se do kraja susreta, Kaštelani su zasluženo u svoj džep stavili nova dva boda.

Odličnu utakmicu pružili su Vujičević i Milas koji su kombinirano postigli pola Ribolinih pogodaka, dok Smoljinih dvanaest pogodaka nije bilo dovoljno niti za bod gostima.

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić, Milas (7), Pavlov (2), Jarčević, Ivanda (2), Javorčić (1), Papić (3), Bujas, Milinović, Kovačević (2), Fistonić (5), Šegrt, Tukić, Vujičević (8), Mikas (1). Trener: Davor Bujas

Solin: Režić, Lipovac, Ćićerić (1), J. Smoljo (12), M. Smoljo (3), Boban, Pojatina, Škomrlj (2), Bosnić, Barbić, Vrgoč (4), Penović, Radnić (2), Kaštelančić (1). Trener: Jakša Bužančić