Posljednja utakmica šestog kola odbojkaške Superlige za seniorke pripala je odbojkašicama Rijeke koje su s 3:0 nadigrale Marinu Kaštela. Ovim porazom Marinke su pale na dno ljestvice pred gradski derbi sljedećeg vikenda.

Rijeka – Marina Kaštela 3:0
(25:13, 25:18, 25:11)
Rijeka, dvorana Mladosti
Suci: Miroslav Milinović, Tomislav Adamek

Marina Kaštela pretrpjela je novi poraz u prvenstvu, ovoga puta ih je s 3:0 svladala Rijeka. Domaće igračice pokazale su se kvalitetnijima od pomlađenog sastava iz Kaštela, što se najviše vidi po rezultatima setova. Iako je Marina prvi set vodila do 9:8, nakon prvog time-outa set odlazi na stranu domaćih. Zatim smo mogli vidjeti izrazito neobičan drugi set u kojem su Riječanke vodile s čak 22:7, prije nego li je Marina došla do 23:18! Do senzacionalnog preokreta ipak nije došlo, štoviše, u trećem setu priča je završena s 25:11.

Rijeka: Cvitković, A. Popić, Barać, Tomić, Vrban, Boban, T. Popić, Francetić, Šćulac, Mioč, Koraca, Žarković, Fabulić, Cvijić. Trener: Igor Lovrinov

Marina Kaštela: Botić, Subašić, Grizelj, Šolić, Dežulović, Rožić, Teklić, K. Zdilar, Jureta, J. Zdilar, Parčina, Karadža, Glavinić. Trener: Milorad Krunić