Odbojkašice Kaštela Cemexa zadržale su pobjednički niz slavljem nad Ennom Vukovar rezultatom 3:0. Marina Kaštela igra u Rijeci u nedjelju.

Kaštela Cemex – Enna Vukovar 3:0
(25:21, 27:25, 25:17)
Suci: Ante Jukić, Toni Ivković

Šesto kolo odbojkaške Superlige dovelo je vukovarsku Ennu na noge 'Malenima'. Gošćama je već jednom bio uspješan dolazak u Kaštelima, međutim, ekipa Kaštela Cemex ipak je u ovoj utakmici bila spremnija. Prvi set bio je dinamičan, premda su domaće igračice imale visoko vodstvo, u završnici se situacija zakomplicirala kod 21:21. Tada 'Malene' rade važnu seriju od 4:0 za osvajanje prvog seta. Gošće su zatim furiozno otvorile drugi set – imale su vodstvo od 7:0 i 12:5, no uporne 'Malene' malo po malo sustižu rezultat i u produžetku preokreću stvar u svoju korist. U trećem setu gošće su popustile pa Cemexu nije bilo problem zaključiti utakmicu s čistih 3:0.

Kaštela Cemex: Ninčević, Stanković, Prkačin, Rimac, Karaula, Maretić, Rodin, Glavina, Papić, Kutrović, Stojan, Vatrov, Matas, Ljulj. Trener: Zoran Grgantov

Enna Vukovar: Mujan, Pejaković, Vučković, Nikšić, Novalić, Bilić, Kovač, Lukić, Kelava, Savić. Trener: Ivana Džamarija