Polovičan uspjeh kaštelanskih klubova rezime je 11. kola 1. Županijske lige. Jadran (KS) petardom je svladao Poljičanin 1921, isti broj pogodaka Jadran (T) zabio je Valu, a Gošk je odigrao 2:2 protiv Vinjana, iako je imao vodstvo od 2:0.

Jadran (KS) – Poljičanin 1921 5:1 (1:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci:Dinko Kukulj (Imotski), Christina Vrdoljak (Opatija), Damir Silić (Dicmo)
Strijelci: 1:0 T. Stefanović 33', 2:0 Grubišić 50', 3:0 Radić 52', 4:0 Grubišić 68', 5:0 Ratković 76', 5:1 Petričević 82'
Igrač utakmice: Miro Grubišić (Jadran KS)

Nogometaši Jadrana 'iskalili' su svoju frustraciju loših rezultata u dvoboju protiv Poljičanina 1921. Čak pet pogodaka zabili su u protivničku mrežu te tako popravili sliku nakon niza loših rezultata. Tino Stefanović doveo je domaćina u vodstvo u 33. minuti, a prava golijada viđena je u drugom poluvremenu. Dva pogotka Grubišića te po jedan Radića i Ratkovića pobrinuli su se za visoki poraz gostiju, kojima je Petričević u 82. minuti pogotkom dao malu utjehu.

Jadran (KS): Roso, Erceg, Katić, Marić-Arić, Šimić, Buzov, Dević, T. Stefanović, Radić (63. Biskupović), T. Stefanović (81. Stude), Grubišić (73. Ratković). Trener: Pero Zokić

Poljičanin 1921: Valenta, Nižić (76. Čubelić), Bota, Žure, Ezgeta, Ordulj, Mazalin (54. Leskur), Miketek (69. Bulić), Grabar, Jurčić, Petričević.

Gošk – Vinjani 2:2 (1:0)
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci:Mladen Martin Pauk (Split), Ante Sočo (Stobreč), Mateo Boljat (Split)
Strijelci: 1:0 V. Šarić 15' (11m), 2:0 Duvnjak 56', 2:1 Đerek 76', 2:2 Jović 90'+2'
Igrač utakmice: Marin Jović (Vinjani)

Sudačka nadoknada pokazala se još jednom sretna za nogometaše Vinjana protiv kaštelanskih klubova. Nakon što su prije dva tjedna u posljednjoj minuti uzeli bod u Sućurcu, sada su to isto napravili u Gomilici – a junak je ponovo bio Marin Jović. Gošk svakako ima za čim žaliti, imali su sigurnih 2:0 zahvaljujući Vinku Šariću i Boži Duvnjaku, no propuštene prigode došle su na naplatu u zadnjoj fazi utakmice. Đerek je u 76. minuti smanjio na 2:1, da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade Jović zabio za konačnih 2:2.

Gošk: L. Zec, Bekavac, Blažević, V. Šarić, Alfirević, Konsa, Vidović (79. Turković), Nevešćanin (72. Keran), Projić (61. Đuras), A. Šarić, Duvnjak. Trener: Radoslav Tomas

Vinjani: Kukulj, Fakas Stergios, B. Radat (77. V. Radat), M. Slišković, Kljenak (46. Vlašić), Jović, Grizelj, Topić (64. Đerek), Pejić, I. Slišković, Buljan.

Jadran (T) – Val 5:0 (2:0)
Tučepi, stadion Slatina
Suci:Stjepan Šušnjara (Sinj), Luka Milin (Split), Josip Češljar (Proložac)
Strijelci: 1:0 Koštić 8' (11m), 2:0 Šalinović 43', 3:0 Šalinović 78', 4:0 Bitanga 81', 5:0 Biočić 90'
Igrač utakmice: Ivan Šalinović (Jadran T)

Protiv najbolje obrane lige Val nije mogao napraviti ništa konkretno. A ta se obrana ovog puta pokazala spretna i u napadačkim ulogama – čak tri pogotka postigli su obrambeni igrači! Domaćin je poveo već u 8. minuti preko Koštića, koji je bio siguran s bijele točke. Šalinović je povisio na 2:0 dvije minute prije kraja prvog poluvremena, a isti igrač započeo je konačan pad Valove obrane. On je za 3:0 zabio u 78. minuti, samo tri minute kasnije Bitanga se upisuje u strijelce, a za njim i Biočić u 90. minuti za visoku pobjedu.

Jadran (T): Milaković, Krnić, Biočić, Šalinović, Sočo, Divić, Mravičić (81. Tomas), Ljubić (78. Jović), Bitanga, Koštić, Šimić (63. Đoja). Trener: Jurica Karabatić

Val: Banić, Šimunović, Družianić, T. Stanković, Čurković (81. Bilić), M. Stanković, Polić (78. Cvjetković), Plazibat, Radanović, Roje, Aleksić (83. Džanko). Trener: Stipe Valenta